Jump to content

Една "тунингована" 80-ка от Несебър


Recommended Posts

Твърде много споилерченца :flehan: Мое мнение не искам да убидя никой :wall:Или май като се загледам са твърде големи не че са много.

Редактирано от DZVER
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно! Любопитно ми защо трябва да коментираме нечие творение? На човека си му харесва кара си я и му дреме за това че некакви "естети" не харесвали колата му.

:bia::flipoff::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми, обаче иска едни гуми 235 или 245 и по-изнесени джанти :bia:

Странно! Любопитно ми защо трябва да коментираме нечие творение? На човека си му харесва кара си я и му дреме за това че некакви "естети" не харесвали колата му. Напоследък все такива теми гледам. Най-странно ми е че никой не снема собственото си возило а съмо коментира чуждото.

Прав си колега, аз уважавам когато някой е вкарал любовта си и амбициите си в колата, далеч по-добре е да виждаме такива коли, макар и стари, отколкото някакви грохнали трошки.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а през моите-страхотна

п.с. единствени бих махнах тая мрежа междъ фаровете и бих сложил на нейно място оригиналната решетка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а през моите-страхотна

п.с. единствени бих махнах тая мрежа междъ фаровете и бих сложил на нейно място оригиналната решетка

Аз също я видях в Несебър преди 3-4 дни. Не ми хареса, но така или иначе важното е собственика да си я харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...