Jump to content

бихте ли взели участие?  

  1. 1. ????? ?? ????? ????????

    • ??
      20
    • ??
      7


Recommended Posts

"DYNODAY"- практика във всеки фен клуб в цял свят... Не е задължително да имате APR stage III или нещо подобно на автомобила си!!!

"DYNODAY" може да е част от планираните ви срещи, сбирки или какъвто и да е вид клубно мероприятие.

"DYNODAY" -как го правят?

1. Предварително се договаря дата и брой участници

2. Договаря се и съответната отстъпка от таксите за измерване

3. Договаря се програмата на "DYNODAY" -в нея може да има измервания, изпробване на чипове и въздушни филтри, експерименти за ефекта от каквато и да била модификация по двигателя или обслужващите го системи, коментари, съвети....вижте линка към този форум!

http://forums.audiworld.com/s4/msgs/1526097.phtml

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея предполагам че голяма част от членовете искат да си замерят автомобилите ,дори и да не са правили нищо по тях. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dyno-то не хапе момчета, готина е машинката и следващата среща може да я направим под формата на Dynoday. Можем направо и бира да си донесем :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудесна идея... таман се чудех колко магарета са ми избягали от каручката:evil:) ако има и чипче да предложат и да може ефект да се види (както споменава колегата в първия пост) би било перфектно... че отдавна се чудя на мойта атмосферка дали ще се усеща чипче???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има и чипче да предложат и да може ефект да се види (както споменава колегата в първия пост) би било перфектно... че отдавна се чудя на мойта атмосферка дали ще се усеща чипче???

ТИ КАКВО СИ МИСЛИШ, ЧЕ "ЧИПЧЕ"-ТО Е КАТО КАБЕЛИТЕ НА СВЕЩИТЕ ДЪРПАШ СТАРИТЕ СЛАГАШ НОВИТЕ И КОЛАТА ДИГА 15 КОНЯ, АЛООООООООООО :evil::evil::evil: :snoopy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ша та замолвам да не изказваш на глас кво смяташ, че мисля аз...

за кабелите на свещите нямам идея как се дърпат и се слагат нови :evil::evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз съм навит да ги мернем но да си презная малко ме е страх какво щте покаже :evil: , а и цената ме притеснява чух че е някъде към 80-100лв. , все пак за един студент за доста пари при положение че може да отидат примерно за едни хубави елипски :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз съм навит да ги мернем но да си презная малко ме е страх какво щте покаже :cry: ' date=' а и цената ме притеснява чух че е някъде към 80-100лв. , все пак за един студент за доста пари при положение че може да отидат примерно за едни хубави елипски :wink:[/quote']

не се притеснявай цената по-време на dynoday ще е 30лева на автомобил :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудесна идея... таман се чудех колко магарета са ми избягали от каручката:wink:) ако има и чипче да предложат и да може ефект да се види (както споменава колегата в първия пост) би било перфектно... че отдавна се чудя на мойта атмосферка дали ще се усеща чипче???

това с чипа може да стане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми седим и чакаме нещо конкретно...

Кво по точно? Някой да заведе членовете на клуба за ръчичка? :wink:

На следващата среща правим списък, кой иска и кой не, уговаря се ден с Орешков и се действа. Аз вече не мога да преброя колко пъти съм мерил различните кочини, така че мога да ви осветля по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми седим и чакаме нещо конкретно...

Кво по точно? Някой да заведе членовете на клуба за ръчичка? :wink:

На следващата среща правим списък' date=' кой иска и кой не, уговаря се ден с Орешков и се действа. Аз вече не мога да преброя колко пъти съм мерил различните кочини, така че мога да ви осветля по темата.[/quote']

е тва точно чакаме де... :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми седим и чакаме нещо конкретно...

Кво по точно? Някой да заведе членовете на клуба за ръчичка? :wink:

На следващата среща правим списък' date=' кой иска и кой не, уговаря се ден с Орешков и се действа. Аз вече не мога да преброя колко пъти съм мерил различните кочини, така че мога да ви осветля по темата.[/quote']

е тва точно чакаме де... :wink:

Ами ще говоря с адаша, ще врътна една анкета за възможните дати и като се реши датата ще направя няква организация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някакво равитие?

Свободна дата 23 и 24 октомври/9 и 10 Honda BG, 16 и 17 BMW.../.

Ако наистина се интересувате от участие, мисля че е време да започнете да се организирате.Очаквам организатора да ми се обади на тел: 0899473691 Васко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...