Jump to content

Audi B4 2.0E ABK vs. Seat Ibiza 1.9 TDI


Recommended Posts

Здравейте колеги, дайте си мнението кой-кого, за Ауди-то знаете всичко, Сеата е 1.9 TDI (с червеното "I") '98, torque: 202@1900, 66kW@4000 (по-каталог), приятеля ми твърди че с червеното "I" е 80 кW. Та значи ще направим в неделя един ластик на 400 м. Наистина сеата се набира много здраво, ама е с къси скорости. Та незнам....................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

при старт от място има голямо значение личното тегло, затова баце ше бъдеш поне 2-ри на гонката... :hilezh:

Сеата е с поне 300кг. по-лек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а сеат-а да не е самолет? на 3000 оборота трябва да сменя скорости.

Редактирано от vasilbonev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а сеат-а да не е самолет? на 3000 оборота трябва да сменя скорости.

Ми да....на 3000 оборота тррее сменя скорости,ти на 5200 умираш :dance: а докадо ги напълниш тия 5200 оня ше е вече 2 предавки пред тебе :motz:,а скороста.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такъв сеат с Б3 112 коня го бия, ама трудно и съвсем с малко. На старт той леко дърпа, към 80-100 се изравнямаме и после вече аз дръпвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такъв сеат с Б3 112 коня го бия, ама трудно и съвсем с малко. На старт той леко дърпа, към 80-100 се изравнямаме и после вече аз дръпвам

А кат се събудиш,двата пръста в контакта и бузките на гъзъ ти шляпкат.....

Баси рацерите. :)

Мани тука...със 112 коня бегат RS2-ки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такъв сеат с Б3 112 коня го бия, ама трудно и съвсем с малко. На старт той леко дърпа, към 80-100 се изравнямаме и после вече аз дръпвам

Ти сигурен ли си, че ТОЧНО ТАКЪВИЯ Сеат е 110 коня или 90????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а сеат-а да не е самолет? на 3000 оборота трябва да сменя скорости.

И защо по точно, ще требва да мена на 3000?!? А? Или ти така си му казал! :(

До 5000 ще ръчка спокойно и ти си много назад!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво толкова е невероятното Б3 112коня да бие Сеат ибиза 110 :) Вижте този каталог, Сеата 0-100 за 10,5 Аудито за 10,3 :bia: Всичко зависи от състоянието на двете машини, явно моите коне все още не са отишли на паша :hilezh:

Какво толкона е невероятното Б3 112коня да бие Сеат ибиза 100 :D Вижте този каталог, Сеата 0-100 за 10,5 Аудито за 10,3 :bia: Всичко зависи от състоянието на двете машини, явно моите коне все още не са отишли на паша :)
А Б4 2.0 115 за 11.8 ;) а Б4 с 137коня 9.8... Редактирано от mitaka_f1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво толкова е невероятното Б3 112коня да бие Сеат ибиза 110 :hilezh: Вижте този каталог, Сеата 0-100 за 10,5 Аудито за 10,3 :bia: Всичко зависи от състоянието на двете машини, явно моите коне все още не са отишли на паша :bia:А Б4 2.0 115 за 11.8 :bia: а Б4 с 137коня 9.8...

Тея данни дет даваш нали се сещаш,че са били верни преди 15 години...Б3-ка със 112 коня 0-100 макс за 10.5 ги праи и то със страшен зор...да не говориме сеата ссъс тия 110 коня и около 200 кила по лек какво ше ти направи..да не говорим и за другия факт..нютон метри,там вече Аудито колко и да е убаво издиша с тия 160 нютона... Още веднъж казвам,Сеата ше убие Аудито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея данни дет даваш нали се сещаш,че са били верни преди 15 години...Б3-ка със 112 коня 0-100 макс за 10.5 ги праи и то със страшен зор...да не говориме сеата ссъс тия 110 коня и около 200 кила по лек какво ше ти направи..да не говорим и за другия факт..нютон метри,там вече Аудито колко и да е убаво издиша с тия 160 нютона... Още веднъж казвам,Сеата ше убие Аудито

Б4 е по тежко от Б3, а все пак и незнам дали тези 110 на Сеата с който аз се пробвах са били живи всичките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б4 е по тежко от Б3, а все пак и незнам дали тези 110 на Сеата с който аз се пробвах са били живи всичките

да не си се пробвал със 90 коня?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не си се пробвал със 90 коня?

Собственика и беше обеден че е 110, незнам как мога да ги разбера на външен вид маторите кой е 90 и кой 110

П.С. Има ли начин по номера на мотора да се види какъв е /както с ВИН декодерите/

Редактирано от mitaka_f1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Собственика и беше обеден че е 110, незнам как мога да ги разбера на външен вид маторите кой е 90 и кой 110

П.С. Има ли начин по номера на мотора да се види какъв е /както с ВИН декодерите/

Има...ТДИ как беше написано имаше ли буквичка коят да е червена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има...ТДИ как беше написано имаше ли буквичка коят да е червена?

аз на надписи не вярвам, я ми кажете по номера на матора как мога да провяря какъв е, един познат с Е36 325 си е лепнал отзад 316 :hilezh: /не че като отвори капака немога да различа 6-так от 4 цилиндров, ама ме интересува самите матори 90 и 110 на външен вид различават ли се/

martinich, версията с 110 от 0-100 за 10,5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E чак пък много да ни бият. Ако се дърпат на 400 м ще бият, но на магистралата може по различно да е.

П.С. Само хипотетично ако сеата се дръпне с голф 3, 115 коня какво ще стане? Голфа да е нормален не пернишки.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E чак пък много да ни бият. Ако се дърпат на 400 м ще бият, но на магистралата може по различно да е.

П.С. Само хипотетично ако сеата се дръпне с голф 3, 115 коня какво ще стане? Голфа да е нормален не пернишки.

А ако излезеш на междувселенския мое и да го бегаш :hilezh: и с Голфа ше се случи същото като с аудито :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...