Jump to content

Крушки за фарове


Recommended Posts

Интересува ме някой има ли PHILIPS H4 X-treme Power? Да сподели впечатления плс.

И дали си струва разликата в цената между:

H4 Vision Plus 2бр.Цена:30.00 лв.(тези светят с +50%)

и H4 X-treme Power 2бр.Цена:54.00 лв.(тези +80%)

линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

за да не отварям и аз нова тема ще попитам тук(и моля колегата да ме извини)

значи и моите фарове са слаби,оригиналните крушки са 55w,ако си купя такива от 30 лв. има ли опасност да се прецака нещо или не?и как става монтирането-вадя старите и слагам тези ли?

п.с. ме съм много в час затова питам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вадят се много лесно без инструмент.

Тези крушки пак са 55вата ама светят по силно и с по-бяла светлина. Трябва да видиш само дали твоите са стандарт Н4.Така че напред...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи първо карам б3(забравих да го спомена),крушките ги гледах 55w са,но къде да гледам какъв стандарт са?казаха ми че са халогенни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпред на стъклото на фара пише, а също така на самата крушка.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме някой има ли PHILIPS H4 X-treme Power? Да сподели впечатления плс.

И дали си струва разликата в цената между:

H4 Vision Plus 2бр.Цена:30.00 лв.(тези светят с +50%)

и H4 X-treme Power 2бр.Цена:54.00 лв.(тези +80%)

линк

Аз съм с H7 Vision Plus 2бр. Цена: 24.00лв(тези светят с +30%) и съм изключително доволен. Вижда се, че светят повече от другите, но не е кой знае каква разликата. Иначе преди крушките ми горяха през ден и откакто сложих тея (преди два месеца) проблем нямам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не знам за Филипс и О-срам ще Ви споделя моя опит от 6 коли с БОШ!

И така на три аутита (2 80-ки В3) и една А4 В5 съм сменявал с БОШ +50%. Ефекта е идеално видим. Електрическата мощност е същата, греенето на крушката също, само дето О ЧУДО! виждаш доста по-добре!

А и на Бош са доста по добре като цени 16-18 лева на крушка! Пък аз ги взех и с отстъпка :hilezh:

Взимай с повишена светлинна мощност и не се питай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених моите Н7 на А4-ката с Philips Blue Vision H7 и разликата е че светят по добре от страна на водача :hilezh: има доста по добра видимост от обикновенните :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених моите Н7 на А4-ката с Philips Blue Vision H7 и разликата е че светят по добре от страна на водача :hilezh: има доста по добра видимост от обикновенните :hilezh:

Ама не са сини на цвят, както им е заглавието да му е*а мам*ца*а.... купих си ги с идеята да не е дискотека, а то стана по зле

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б4-ката е с Osram cool blue и свети добре.Хубавото е ,че не е синьо. Доста бледа и приятна светлината (поне не жълтее).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е толкова синио обаче вярно не жълтее кажете някои които да светят синио но да има видимост с тях <_<

Има едни на руския пазар тук в Пловдив за 10 лв фалшив ксенон. Свети синьо и има добра видимост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.care4car.com/productdisplay/pro...enon_bulbs.html

Явно има защо.. ас съм доволен и от Осрам Силвърстар, И от Филипс Вижън + също... но тия май ще си ги купя да видя какво е това +80

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го резултата.....

post-715-1188506402_thumb.jpg

Честно казано визуално не е чак толкова голяма разликата... не знам защо апарата така ги изкара.

Че светят по-добре.. определено светят, ама разликата която се вижда в действителност очите не я хващат чак такава.

Иначе определено си ги бива, ако ти се намират 20лв в повече не е лошо. Преди 1 година снимах разликата между обикновени и Вижън + и беше нещо подобно..

Разликата между обикновенна лампа и Вижън + е много по-сериозна визуално.

Редактирано от AUDIST
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е толкова синио обаче вярно не жълтее кажете някои които да светят синио но да има видимост с тях :hilezh:

да и като капне 2 капки дъжд нищо не се вижда

6000 + К му е майката маиче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София вече доста по-стари коли виждам с "хубаво" (синьо) светещи фарове, които много приличат на ксенон, но не са. Явно трябва да спрем някой и да го питаме какви са му точно крушките :multi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София вече доста по-стари коли виждам с "хубаво" (синьо) светещи фарове, които много приличат на ксенон, но не са. Явно трябва да спрем някой и да го питаме какви са му точно крушките :multi:

Ксенона му е майката,аз съм решил да се оборудвам :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София вече доста по-стари коли виждам с "хубаво" (синьо) светещи фарове, които много приличат на ксенон, но не са. Явно трябва да спрем някой и да го питаме какви са му точно крушките :(

ето заповядай колега ... http://www.topspeed.bg/product.php?iid=554 ...но задължително 60/55 W защото 100/90 има опастност да ти направят беля ...иначе разликата между двете е осезаема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето заповядай колега ... http://www.topspeed.bg/product.php?iid=554 ...но задължително 60/55 W защото 100/90 има опастност да ти направят беля ...иначе разликата между двете е осезаема

Благодаря за инфото колега :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...