Jump to content

колко...?


Recommended Posts

Здравейте колеги. Нуждая се от малко мнения.

Колко парички мога да взема на моята машинка?

Купе, 11.93г., АВК двигател, климатик, ABS, ел. пакет и други типични за купетата?

Пукнат ми е левия фар и халогена, но незначиетелно.

Благодаря на включилите се и извинете за вниманието :santa:

Редактирано от carrera4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагайте цифри без да се стеснявате, приемам всякакви мнения без значение, завишени, занижени, прости си кажете искрено мнението. Ще съм ви благодарен:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел преди няколко дни продаде такова но с 6А мотор 92 г. за 4500, без клима беше. Всичко опира до конкретната кола и състоянието и. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не повече от 3-3500

ти щото искаш да я вземеш ... хитрец си ти еййййй :hilezh:

Колега, зависи колко бързо искаш да я продадеш ..

Цената зависи от много фактори, колко е поддържана най-вече

Ако не бързаш много може и да търсиш 4000-4500 , не пречи да се пробваш и на 5...

но имай предвид, че ако вземаш да падаш рязко в цената , всеки ще си мисли, че колата е проблемна и дори няма да я гледат..

Ако пък бързаш и наистина искаш да я продадеш ...пускай 500 под обявите в мобилето и до месец си готов.

ПП:добра е на снимките, късмет :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега. В мобилето по критерии натърсене: '93, клима и ABS, няма с цена под 5..и стигат до над 6, но дори на мен - собственик на такъв автомобил ми се струва, че са малко височки. Вярно, че е Ауди и това е най-добрата кола, която съм карал, но../ дори от вътрешната страна на жабката има тапицерия. Дребен детайл, но ми прави впечетление:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти щото искаш да я вземеш ... хитрец си ти еййййй :hilezh:

Тоа па...знаеш кви са ми критерийте за кола която да карам и знаеш много добре,че тази не ги покрива :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре звучи:hilezh: Дуг е пъроса, че май не се търсят такива колици, или греша...?

Тва е вярно че не се търсят.Са сички търсят някви насрани БМВ-та и голфчета.

Аз за моита се бях замислил да я продавам ама кат вида колко пари варват и кат се сета

колко пари сам набил в моита и ми става жал да я дам за некви смешни пари,

така че ше си я карам докат не се разпадне.А пък и за тия пари никоя друга кола не

ми лови така окото като аудито.Такаче ако питаш мене пусни и една обява за 5к,

пък ако клъвне некои клъвне,ако не си я таркаляи и тва е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Нуждая се от малко мнения.

Колко парички мога да взема на моята машинка?

Купе, 11.93г., АВК двигател, климатик, ABS, ел. пакет и други типични за купетата?

Пукнат ми е левия фар и халогена, но незначиетелно.

Благодаря на включилите се и извинете за вниманието :hilezh:

Къде се намира колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоа па...знаеш кви са ми критерийте за кола която да карам и знаеш много добре,че тази не ги покрива :hilezh:

Де'та знам, може да си решил да имплантираш в тая NG-то и да си джитка бре :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е вярно че не се търсят.Са сички търсят някви насрани БМВ-та и голфчета.

Аз за моита се бях замислил да я продавам ама кат вида колко пари варват и кат се сета

колко пари сам набил в моита и ми става жал да я дам за некви смешни пари,

така че ше си я карам докат не се разпадне.А пък и за тия пари никоя друга кола не

ми лови така окото като аудито.Такаче ако питаш мене пусни и една обява за 5к,

пък ако клъвне некои клъвне,ако не си я таркаляи и тва е :hilezh:

Благодаря голега,

верно е че за парите на такова аВди трудно нещо друго хваща окото. Лошото е, че започвам да работя на 15 км от къщи и май се нуждая от евтин моноинжекцион на газ, щот с тоя бензн 2.20 от скоро нема да ми е лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...май се нуждая от евтин моноинжекцион на газ, щот с тоя бензн 2.20 от скоро нема да ми е лесно.

Мислиш ли , че ще си на сметка да вземеш друга кола, и да почнеш пак от "А" - Регистрация, застраховки, масла, ремъци, филтри, окачване и т.н. , отколкото да и лепнеш на тая едно читаво АГУ и да си я караш?

На тази поне си и знаеш кое къде е и какво си правил.

Аз бих инвестирал в агу на аудито а не в друга кола, но ти си знаеш .

късмет и :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де'та знам, може да си решил да имплантираш в тая NG-то и да си джитка бре :hilezh:

Мухахха...сещаш се кога ше тръгна праа такива гимнастики,кат има NG-та аз по 3к леа перфектни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...