Jump to content

С каква добавка си карате печките ;)


Recommended Posts

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги интересуваме имали някой впечатления от добавката която се продава на Лукойл.Струва 4,20 лева за около 60 литра нафта.Производител ЕRC Germany.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само зимата! За всеки случай! И с нея и без нея – все си е ОК, ама явно е така за „разкош”! ;) Психологическа нагласа!

Та – Castrol TDA ~ 15лв! Стига за 8 резервоара!!! :hilezh: Сметай! На мен ми стига за цела зима! :P

Всичко е на психическа основа. Всъщност то това е и целта на всички надписи по кутиите. И като чета темата успяват със зарибяването. Когото и да попитате в оторизираните сервизи (Порше например) ще ви каже-никакви добавки. Лично попитах като купих колата,а съм питал и в Балканстар (карах преди Мерцедес дизел). Не мислите ли че поне щяха да кажат-да тука дизела е лош, препоръчваме това и това. Или препоръка от немците-специално за Източна Европа и др. подобни -това и това. Да ама няма такова нещо. Аз карам дизели мн.години, преди нафтата сигурно е била и още по-зле, не съм слагал добавки и не съм имал проблеми, е, подържал съм си колите както трябва. Имайте предвид че човешкото въображение е голяма работа- мотора утихна,стана по-бърза,започна да пали по-бързо,стана по-икономична и т.н. Всичко това е субективно и не можеш да го измериш с някакъв уред. Но, който мисли че ше спи по-добре...Все пак и производителите на добавки имат деца.

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...