Jump to content

Закупуване на Ауди А6 2.5ТДИ


justinmaggie

Recommended Posts

Здравеите , скоро смятам да ви ставам колега , но.... какви са ви впечатленията от този автомобил,води му се лоша слава на този двигател , като цяла търся колата е от тези като ауди 100... по красиви са и ако може да е куатро.Оставям останалото на вас ,моля за ваще впечатления от автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, както си го написал , май си търсиш А6 2.5 ТДИ с купето на 100-та , т.е. С4 - при този модел двигателя е 5-цилиндров и 140 коня ...

Само едно ще ти кажа - стига да е гледана как си требе това е кола , която може да изкара повече от всеки от нас, пишещи тук :shock: ...

Виждал съм такъв автомобил на 800 000 км. :bia: е вервай ми , гледа си го човека и си го кара и днес...

Ако търсиш А6 2.5 -150коня с V6 мотора - там нещата са молко по-странни, но пак зависи как е гледана колата

ПП:Аз самия си търсех такава, но случайно :lol: се качих на 1.8Т :hilezh:

всичко е до поддръжка и късмет :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е добър. Но пък чак по-добър от твоя не ми се вярва. :shock:

Еми 140 коня дето е харчи по малко .Все пак се грижиш и за 1 цилиндър по малко .А и съм чувал от маистори че по малко проблемен е .

Моят е по модерен и по безшумен .Бягат почти вднакво .

Това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няколко човека ми каза , че имало още няколко двигателя към гамата 2.5 ТДИ 140 , 150 , 155 , 170 и 180 по спомен , какво ще кажете за тях , кои е наи популярен , здрав , на 150 коньовия му се носи лоша слава , кажете какви са проблемите при него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че ти нали търсиш ауди 100 .

За какви ми говориш конски сили от порядъка на 155 и 180 коня дизел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi A6 2.5TDI търся , и в заглавието съм го написал

A6 2.5TDI има и С4 и С5 купе.

едните са с 5 цилиндроши мотори, другите с V6, маани другото, ама са коренно разли4ни коли, та коя търсиш ти?

тези с 5 цилиндровите са само 115 и 140 коня мотори и са до '97.

6 цилиндровите имат в първите години на производство само 150 коня, след това се появява и 180, което не е много различен мотор.

от 2001 има и 155 коня, което е по-нов мотор и от 2002 има 163, което е последното 2.5TDI V6, съответно и най-читавото.

надявам се поне сега да си наясно кое търсиш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз горе посочих че търся АУДИ А6 2.5ТДИ , което е на базата на ауди 100 , обаче комби , и въпросът ми беше кои е наи читавия двигател +/-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батко, на това Ауди по-читавия двигател е по-гледания!

на практика и 115 и 140 коня са един и същ двигател! ама Псолютно еднакъв!

разликата откъдето идват и конете е само в разпръсквачите и в ECU-то на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...