Jump to content

ABT Sporsline


Skimark

Recommended Posts

За мен е от голямо удоволствие да Ви представя Skidmark BG Ltd.

Скидмарк БГ вече е официалният представител на ABT Sportsline за България.

Ние имаме възможността да предлагаме услугите на ABT Sportsline директно в БГ.

На нашият сайт можете да окриете нужната информация за нашите тунинг услуги.

Моля ако имате някакви въпроси и запитвания да попълните нашите контактни форми.

За мен ще бъде от голяма радост най накрая да видим уникалните тунинг решения на любимата ни марка по улиците на България.

www.skidmark.bg

email: sales@skidmark.bg

http://www.skidmark.bg/e107_images/News%20...%20template.gifpost-11111-1193318706_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако предложат и цените ,които са в Германия ще са номер 1

Според непотвърдена информация някои цени даже са по ниски от тези в Германия...кво да ви кажа ние у БГ сме си Номер 1 винаги :hilezh:

Айде Скидмарк успех брат...ще изтребиш рибата!!! And may the force be with you... :hilezh::hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екста, сега почвам да гледам подараците за нова година какво ше са.

gear_knob.JPG

pedale.jpg

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако предложат и цените ,които са в Германия ще са номер 1
Според непотвърдена информация някои цени даже са по ниски от тези в Германия...кво да ви кажа ние у БГ сме си Номер 1 винаги :rolleyes:

Айде Скидмарк успех брат...ще изтребиш рибата!!! And may the force be with you... :hilezh::hilezh: :hilezh:

Искам да Благодаря на Всички за подкрепата!!!!

В началото ще ми е нужна :flehan:

Относно цените!!! В момента се опитвам да изготвя възможно най добрата за БГ ценова политика но ще ми е нужно време!!! Мисля че за доста продукти ще можем да постигнем и по ниски цени от Германските тъй като труда и др. са по евтини в БГ но зависи от определеният момент и заявка.

Стоките и продуктите на ABT определено не може да се каже че са евтини и по джоба на всички но пък за сметkа на това качеството е на съвсем друго ниво!!!

Надявам се да успеем да постигнем цени от които да сме happy всички.

Моля ако имате някакви въпроси да се свържете с мен през Contacts страницата на сайта. Така ще мога да Ви отговоря възможно най бързо.

Поздрави

Rado

Skidmark BG Ltd.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм заинтересован от това

Звучи чудесно

Какво имате налично или главно по поръчка работите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радо,

Прави ми впечатление, че с доста добро отношение подхождаш към нещата и евентуалните потенциални клиенти ... дано тази тенденция се запази !

Евала и успех в начинанието :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм заинтересован от това

Звучи чудесно

Какво имате налично или главно по поръчка работите?

Здравей,

В началото за определен период от време ще работим на поръчки тъй като няма как да знаем кои продукти ще се търсят най много. Стремим се да постигнем ниво в което да можем да направим цялостен тунинг на кола в малък период от време без чакане. Но за да стигнем това ниво ще ни е нужно време и опит за да подобрим ефикасността на работа и да имаме в наличност възможно най големи количества от продуктите които се търсят от клиентите. Има и момент в който не всички части и АБТ ги имат в наличност и трябва и те да ги поръчват, за наше нещастие в повечето случаи това са частите които засягат българския масов пазар т.е на по старите коли.

Ще има в началото период от време което ще изисква чакане но това е неизбежно за съжаление.!!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно е да са като в Германия,ще бъде много добре. :hilezh:

Ако взема Q7 със сигурност ще ти стана клиент ,а ще доведа и още клиенти!

Редактирано от QUATTRO_BG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно е да са като в Германия,ще бъде много добре. :hilezh:

Ако взема Q7 със сигурност ще ти стана клиент ,а ще доведа и още клиенти!

А8 КУ7

айде реши най после

имаш 4ерна то4ка

не доийде на еко елда

в сряда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за добрата вест, но защо сайта ви не е на български? Дори няма възможност за смяна на езика.

П.П. За улеснениe на колегите ето директен линк към SKIDMARK BG Ltd.

Редактирано от tita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за добрата вест, но защо сайта ви не е на български? Дори няма възможност за смяна на езика.

П.П. За улеснениe на колегите ето директен линк към SKIDMARK BG Ltd.

Надявам се до края на другата седмица всичко да е и на БГ. Просто излезе доста материал за превод и ме бавят. Ще го има на БГ обещавам.

ето и линк: ABT Sportsline in Bulgaria

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайта че трябва да е на БГ е ясно. Като цяло харесва ли ви?

Ако някой има някакви идеи кое може да стане по добре или ако нещо не работи, Моля споделете!!!

Искам всичко да е перфект!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автоматичното пускане на музика (в тоя случай и видео) не е много удачно решение.Доказано е че голям % от потребителите ги дразни автоматичното пускане на музика.Можете да оставите player-a там но всеки който иска да си пуска музика,а не да тръгва така.Не видях и цените на предлаганите услуги(може би по късно ще сложите нз).За няколко минути това ми направи впечатление.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайта че трябва да е на БГ е ясно. Като цяло харесва ли ви?

Ако някой има някакви идеи кое може да стане по добре или ако нещо не работи, Моля споделете!!!

Искам всичко да е перфект!!

И аз съм съгласен с колегата относно музиката. Мен лично малко ме дразни музиката в сайт, но от друга страна на повечето потребители им допада :rolleyes: Единствено съветвам контрола да е може би малко по-нагоре в сайта. Така по-лесно можеш да я спреш веднага щом се зареди сайта, ако не ти допада. Също така и ако си я спрял да не се пуска щом отидеш на нова страница.

Виждам, че може да се пренареди менюто и бих препоръчал да бъде при първоначално зареждане в следния ред: Музика, Видео, Poll.

Успех във начинанието желая! Много и доволни клиенти и бързичко да дойде момента, в който да си имате налични количества, които са в постоянно обръщение :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е от голямо удоволствие да Ви представя Skidmark BG Ltd.

Скидмарк БГ вече е официалният представител на ABT Sportsline за България.

Ние имаме възможността да предлагаме услугите на ABT Sportsline директно в БГ.

На нашият сайт можете да окриете нужната информация за нашите тунинг услуги.

Моля ако имате някакви въпроси и запитвания да попълните нашите контактни форми.

За мен ще бъде от голяма радост най накрая да видим уникалните тунинг решения на любимата ни марка по улиците на България.

www.skidmark.bg

email: sales@skidmark.bg

http://www.skidmark.bg/e107_images/News%20...%20template.gifpost-11111-1193318706_thumb.jpg

Колега как седят нещата с 1.8Т някъде ми се мернаха нещо над 300к.с какво може да се постигне и ценово как би изглеждало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

имам интерес към следните неща:

Колко струва тази решетка, този спойлер и евентуално надписите ABT AS4.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Господ, че това е вече и в нашата малко изостанала България. Все пак бавно се доближаваме до Цивилизацията. Аиде със здраве целия форум да сме клиенти на този Божи дар наречен ABT представен от Skidmark

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...