Jump to content

Подгряване на ел огледала


mitsubishi galant

Recommended Posts

Забелязах че не ми работи подгряването на ел. огледалата. Има такова със сигурност, защото разглобих едното. Кога трябва и как включват и дали някой е компетентен защо може да не работят ? Може ли да е бушон или нещо друго? Движат се , но не подгряват. Странна и много неудобна работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах че не ми работи подгряването на ел. огледалата. Има такова със сигурност, защото разглобих едното. Кога трябва и как включват и дали някой е компетентен защо може да не работят ? Може ли да е бушон или нещо друго? Движат се , но не подгряват. Странна и много неудобна работа.

Ако нямаш копче за подгряването,трябва да се включват сами.Поне при мен е така,ако са запотени или влажни,подгряването се вкючва автоматично и исушава много барзо.Аз мисля че са ти автоматични,виж да нямаш някой кабел прекъснат или изгорял бушон...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подгряването на огледалата се включва с бутона за подгряване на задното стъкло!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подгряването на огледалата се включва с бутона за подгряване на задното стъкло!
Утре ще пробвам!
Ако нямаш копче за подгряването,трябва да се включват сами.Поне при мен е така,ако са запотени или влажни,подгряването се вкючва автоматично и исушава много барзо.Аз мисля че са ти автоматични,виж да нямаш някой кабел прекъснат или изгорял бушон..
Едва ли има как да е автоматично. По-скоро или като се включи обдухането на предното стъкло или задното и да подгряват. Сигурно като са сухи, не е имало как да забележиш и да ти направи впечатление че подгряват. Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата зима моите работеха, но сега забелязах че не искат и двете. Прилича ми на изгорял бушон, въпреки че би трябвало да са на един с реотана на задния джам. Като имам време ще поразглобя това- онова и ще пиша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли има как да е автоматично. По-скоро или като се включи обдухането на предното стъкло или задното и да подгряват. Сигурно като са сухи, не е имало как да забележиш и да ти направи впечатление че подгряват.

При мене са автоматични,знам си колата а и в книжката така пише(едва ли колата ми е някакъв прототип :eusa_think: и това да го има само при мен) .Относно подгряването на задното стъкло,изобщо не съм го включвал(прекалено много ми е затъмнено стъклото и почти не поглеждам там),а обдухването на предното стъкло почти винаги ми е включено,и ако се активира така подгряването,когато огледалата са сухи и ако греят до сега щяха да се отлепат,и паднат 100 пъти.Те си стоят там вече почти 6 години :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене са автоматични,знам си колата а и в книжката така пише(едва ли колата ми е някакъв прототип :hilezh: и това да го има само при мен) .Относно подгряването на задното стъкло,изобщо не съм го включвал(прекалено много ми е затъмнено стъклото и почти не поглеждам там),а обдухването на предното стъкло почти винаги ми е включено,и ако се активира така подгряването,когато огледалата са сухи и ако греят до сега щяха да се отлепат,и паднат 100 пъти.Те си стоят там вече почти 6 години :dance:

Човече ,наясно ли си с подгряванято ня огледалата и какво според теб означава да са автоматични???? Автоматично означава всеки път като задействаш някаква функция, като подгряване на задното стъкло или обдухване на предното!

Колеги при мен не работят,без значение каквато и функция да зададеш. Пробвах с подгряване на задното стъкло , дори с бутона за обдухване на предното при което се включва климатика и не искат да проработят . Къде се намират бушоните и дали е от тях , ако са свързани с подгрева на задното стъкло??

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече ,наясно ли си с подгряванято ня огледалата и какво според теб означава да са автоматични???? Автоматично означава всеки път като задействаш някаква функция, като подгряване на задното стъкло или обдухване на предното!

Човече,аз незнам до колко съм наясно,но ти май ИЗОБЩО не си наясно :hilezh: ... Като си много наясно с автоматичните действия,кажи ми колите които имат автоматично включване на фарове или чистачки,кое задействаш според теб за да се включат :hilezh: ????????Аз също имам АВТОМАТИЧНО настройване на фаровете,настройват се спроред терена на пътя(например като кача предните гуми на някакъв тортоар,фаровете не светят нагоре,а си светят както при нормално положение на колата) и НЯМАМ КОПЧЕ ЗА ТАЗИ ОПЦИЯ,това става АВТОМАТИЧНО...Така чееееееееееееееееееееееееееееее... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ми се регулират автоматично, контраста на осветлението на уредите и на касетофона :flipoff:

за огледалата, мисля са вързани към бутона за нагревателите на задното стъкло, но са с таймер, изключват се сами!

за да се подгряват автоматично огледалата, или трябва да има датчик, (като дъжд сензор), или еб.... ли му м.....а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече ,наясно ли си с подгряванято ня огледалата и какво според теб означава да са автоматични???? Автоматично означава всеки път като задействаш някаква функция, като подгряване на задното стъкло или обдухване на предното!

Човече,аз незнам до колко съм наясно,но ти май ИЗОБЩО не си наясно :( ... Като си много наясно с автоматичните действия,кажи ми колите които имат автоматично включване на фарове или чистачки,кое задействаш според теб за да се включат :) ????????Аз също имам АВТОМАТИЧНО настройване на фаровете,настройват се спроред терена на пътя(например като кача предните гуми на някакъв тортоар,фаровете не светят нагоре,а си светят както при нормално положение на колата) и НЯМАМ КОПЧЕ ЗА ТАЗИ ОПЦИЯ,това става АВТОМАТИЧНО...Така чееееееееееееееееееееееееееееее... :)

Супер, щом са автоматични при теб! Но при мен проблема си остава и няма как да разбера какви са , защото не работят. Ако може да ми помогнеш как да реша проблема ще съм ти благодарен вместо да влизаме в излишни спорове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Забелязах че не ми работи подгряването на ел. огледалата. Има такова със сигурност, защото разглобих едното. Кога трябва и как включват и дали някой е компетентен защо може да не работят ? Може ли да е бушон или нещо друго? Движат се , но не подгряват. Странна и много неудобна работа.

Виж тука:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=30679

предполагам че става въпрос за същото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само нема се заяждате ,даи по добре да си помагаме.

Аиде и аз утре ще проверя дали имам тази функция

Това ауди непрекъснато ме изненадва :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен също подгряването е автоматично- затоплят при студено време без дори да съм включвал климатроника и отоплението на задното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даммм, и при мен е автоматично :hilezh:

не очаквах, че са толкова предвидливи

явно се включва като на борд компютъра светне снежинката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...