Jump to content

проблем със задницата А6 С4 авант


шопов

Recommended Posts

Здравеите колеги ,имам следния въпрос колко струват тампоните на задницата всичките имам предвид.ако някои е сменял нека да сподели :hilezh::unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам колко са ама един маистор ме уплаши че при ремонта се смаквал целия заден мост ,разкачали се спирачките и после трябвало в сервиз на ауди да ти ги обезваздушат с спициална машина.но незнам дали е вярно!!!някои знае ли?6те следя темата заштото и аз сам за задница:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз миналата година сменях амортисьори+тампони за тях и наистина се маха целия мост...

Но не видях никаква философия, пък и моста мисля че го откачиха след като ми махнаха спирачните апарати отзад - т.е не се обезвъдушават спирачките.

Самия заден мост е доста просто устроен, с една диагонална щанга..

Просто "майстора" Ви трябва да има голям крик, с който да вдигне цялата кола във въздуха и да работи спокойно. Ако почне да я подпъва с дребни крикчета и да заляга под нея - явно ще му е трудно на човека и по-добре сменете майстора.

Всичко това е за предно, при Q-то е ясно че е малко по-сложна ситуацията

Поздрави

Веско

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мое скромно мнение не пипай оригиналните тампони . Всички майстори ми казваха че са ми за смяна, но като ги свалихме си бяха ОК! След като сложихме новите и те изглеждат като за смяна. Аз имах потропване от задния мост и се оказа че е от амортесьорите, които не са изпуснали а просто потропват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се е разскърцала здраво отзад колата и ша тряа да се сменят тампони. Никои не е споменавал цени?

Колата е куатро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тишо, коя от всичките? :)

Преди месец моята я качвах на стенд - амортисьорите още са ОК :) Миналата година като сменях предните, майстора издевателстваше над задницата, абе май са тръгнали ама имат още много......Иначе наистина окачването до 97 като нашите е много просто, но грамотно направено - 2 носача отпред за 160 кинта общо барабар с тампоните и един мост с диагонална щанга отзад - мисля че за такъв клас кола с такава возия окачването е перфектно и много здраво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на веско,мисля 4е няма да е отамортисиорте за6тото сам ги сменил приди 20.000 като мраднахме с маистора с една штанга се видя 4е от тампоните марда,но и на тях ште им доиде времето:hilezh:)))идва коледа :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...