Jump to content

Въпрос за A4 (B6) 2.0 автоматик


SeDeFa

Recommended Posts

Има оферта за една A4-ка от 2001, 2.0 автоматик бензин и я дават що годе тънкаж за 18-19 хиляди

Някои знае ли къв разход би могло да даде тва нещо в софия (сигурно 13-14 :hilezh: )?

Понеже не съм се сблъсквал с автоматик досега, читави ли са скоростите и има ли голям шанс да се прецакат?

мерси :)

Редактирано от SeDeFa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има оферта за една A4-ка от 2001, 2.0 автоматик и я дават що годе тънкаж за 18-19 хиляди

Някои знае ли къв разход би могло да даде тва нещо в софия (сигурно 13-14 :hilezh: )?

Понеже не съм се сблъсквал с автоматик досега, читави ли са скоростите и има ли голям шанс да се прецакат?

мерси :)

10 ще ти даде ако е дизел. За автоматик бензин под 16 не си и помисляй!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз от руски не отбирам, ама доколкото разбрах пича си има проблем с маслото. Можеш ли да направиш разюме с две думи?

Аз като гледам и ти имаш същото ауди със същия двигател? Как е при тебе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах го. Един ден. Смених го след като прочетох първите 50стр от темата ... Идва ми да пиша много неща за премиум марки, но неам нерви сега ... По нататък, като се изсипят поредните тонове глупости в някоя тема то рода на "X vs Y" ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, карам А4 Автомат 1.8 бензин.

Градско разхода му е 12.5 - 13 София с висене по задръствания.

Извънградско - 8 л. до 120 км/ч. А съм с 4-степенен автомат.

На колата, която си гледал сигурно е 5-степенен типтроник ZF, което е по-добре.

А за проблемите по Автомата - зависи как e каран до сега.

Ако отбираш от английски:

http://www.samarins.com/check/transmission.html

има малко съвети какво да гледаш преди да купуваш

На Ауди ако е запазен и подържан няма да имаш проблеми.

Сменя се масло, филтър и гарнитура на 40 000 км - 200-250лв в Джемини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за инфото, 12-13 не е толква плашещо, тя са а3-ката 1.6 ми харчи 11

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има оферта за една A4-ка от 2001, 2.0 автоматик бензин и я дават що годе тънкаж за 18-19 хиляди

Някои знае ли къв разход би могло да даде тва нещо в софия (сигурно 13-14 :hilezh: )?

Понеже не съм се сблъсквал с автоматик досега, читави ли са скоростите и има ли голям шанс да се прецакат?

мерси :hilezh:

Само гледай да не е мултитроник кутията! Ако е типтроник и си я гледаш добре, не караш брутално спортно, сменяш си маслата навреме, няма да имаш никакви грижи, а само яко удоволствие от карането на автоматик в София. Иначе провери колко харчи тоя двигател с ръчни скорости, добави още 1.5 л. и ти е готова сметката. Според мене обаче при спокойно каране няма да надхвърля 13/100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като имаш интерес за А4 Б6 бензин, един колега от форума - Десо - си продава неговата - 1.8Т 2002г - 18 хил. лв май беше http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=3063...mp;#entry374243

Редактирано от audi4life
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...