Jump to content

Снимки на Вашите Ауди-та


mitsubishi galant

Recommended Posts

Цецо, извади жанта <_<

Мерси Недко :bia:

Може да е за 15-20 дена ,ама не се стърпях да ги разтрия с новите гуми.

Не можах до пролет да устискам :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми кола в живота.Бях тръгнал просто да разгледам какво се продава,исках една друга марка,за комби даже бях забранил да се говори.До като не видях тази.Представете си колко много ми хареса след като собственика на автокъщата се съгласи да ми я продаде за 0.56лв капаро(убеден че на другия ден ще съм там преди него).Просто толкова имах в джоба,бях тръгнал да разгледам.Два дни преди това шефа ми си забрави ключовете от неговото Ауди в якето ми и минах цяла София за да му ги дам.Казах си "Това е знак!".Май и колите ни си ни избират като жените ни. :respekt:

021045254.jpg

021045259.jpg

021045261.jpg

021045264.jpg

021045267.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде малко и от мен , много ме е яд , че точно предишният ден някой АЛАНКОЛУ ми открадна емблемата , но иначе поне се вижда колко време ПОРХЕТО ми е дишало прахта. :lol::):lol::) А и мойто малко съкровище знае къде да се подпре , на някой батко на АЛДИ-то.. :):)

post-43270-1290580799.jpg

post-43270-1290580808.jpg

post-43270-1290580817.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз съм от Сливен и съм нов потребител тук. Фен съм на Ауди от както си взех такава кола. Ето и някой нейни снимки от летището в Сливен :flipoff:

Audi a3

Audi a3 pic 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз съм от Сливен и съм нов потребител тук. Фен съм на Ауди от както си взех такава кола. Ето и някой нейни снимки от летището в Сливен <_<

Audi a3

Audi a3 pic 2

Честито колега и добре дошъл в форума, количката е слънчева и хубави снимки си и направил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз съм от Сливен и съм нов потребител тук. Фен съм на Ауди от както си взех такава кола. Ето и някой нейни снимки от летището в Сливен :flipoff:

Audi a3

Audi a3 pic 2

Я кажи на това летище как се влиза :flipoff: Аз работя на Софийското ама не ме пускат с колата на пистата,имало too many traffic ххахахаха

Иначе честито,много е хубава.

Редактирано от Konstantin993
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи на това летище как се влиза :hilezh: Аз работя на Софийското ама не ме пускат с колата на пистата,имало too many traffic ххахахаха

Иначе честито,много е хубава.

Ами то попринцип това летище не работи и се използва само за гонки. Намира се в края на Сливен пътя за Ямбол. Има 2-3 черни пътя и един които е асфалтиран и се използва най-много. Ако някой път наминаваш към Сливен с удоволствие ще ти покажа къде е. Дълго е около 7 километра някъде но не съм много сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

021537842.jpg

Привет колеги,нов съм тука,но се надявам,че се сдобия с много приятели и съмишленици в форума на Четирите Ринга :)

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше снимки в една НИМ-ска тема, че и клипче. Ма от тогава и почерняха лекинко лайсните.

http://cid-c339b081f1f69755.photos.live.co...028%2011%202010

Редактирано от зеФс
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...