Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

мда,да се похваля ... :hilezh:<_<:blink:

:lol:

:bia: . :D:D

:bia: ....P.S.: "събудих се, май имах мнооого тежък сън...целият плувах в студена пот...лостът/биелата ми беше надървена и навън... 20+см-не посмях да го хвана...пареше...перката/турбото на климатика в спалнята беше блокирала... аха,сигурно съм прегрял на виража...сори,колеги -пак съм в бокса/леглото...ше подремна още някой километър"

Най-искренно ти пожелавам по-дълъг престой в бокса/сервиза, за да си жив и здрав задълго, щото направо настръхвам от такива "герой" на пътя като тебе, друже, които си мислят, че ралито продължава и на шосето, сред нищо неподозиращите хора, карайки нормално своите коли !

Със здраве , и нищо лично...

Редактирано от Audi R8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-искренно ти пожелавам по-дълъг престой в бокса/сервиза, за да си жив и здрав задълго, щото направо настръхвам от такива "герой" на пътя като тебе, друже, които си мислят, че ралито продължава и на шосето, сред нищо неподозиращите хора, карайки нормално своите коли !

Със здраве , и нищо лично...

уууф незнам ко да ти напиша,сега предполагам че си над средна възраст и ми е малко неудобно да те напсувам как си знам и за тва ще давам културно до-колкото мога :hilezh:

глей ся,такива пък като теб са ми мноу смеши,вярно е че не съм добър пример за шофер с постъпките си,но пък такива като теб за 2-пъти по-опасни,яхнал си козлето БОЦ,ТУРИЛ си 49-ти

дйоптър,гибсиръл си 2-та крака,навлякъл си кафявите гащи, успешно си забил тампоните на жената в ушите си и най сетне решаваш да хванеш с 2-те си треперещи ръчички геврека дето седи зад лявата седалка..и сега смело може да запалиш таралясника с накладки за 50лв..Точно такива типове като теб който си мислят че са най-внимателните на света са най-голямата

предпоставка за ПТП..ай стиа бе ти как си помисли че може да ми дааш акъл ве :hilezh: и да се метна некъде ще си легнеш доволен,кво ти пука :hilezh: един по-малко дето няя те прережда

на светофара :hilezh: нали ве лек???

п.п.кай честно ся,нема ли да напрайш нещо лудо като например на вгигнеш 80км.по бул.България........

p.p2 и най-искренно ти пожелавам никога пойчи да не седнеш зад волана тъй като може да получиш инфаркт/инсулт ,а аз искам да живееш най-дълго за да може да има някои тук които да

ни коментира сънищата........

Редактирано от set16v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука пишем за тунинг проекта на момчето

не за това дали вдига 300 или 400

това си е негова отговорност

Отговорност към кое, каращ с 280 по обществен път в България?!? Той самия го написа, фул е с разни на преклонна възраст, с още по-преклонни коли и с отдавна изпарили се рефлекси. И в такава среда да се зобиш с 280 е всичко друго, но не и отговорност. Гена баце изобщо не го приемай, като критика. Кефя ти се и на теб и на колите ти, но в наще пътни условия такива неща са си безумие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорност към кое, каращ с 280 по обществен път в България?!? Той самия го написа, фул е с разни на преклонна възраст, с още по-преклонни коли и с отдавна изпарили се рефлекси. И в такава среда да се зобиш с 280 е всичко друго, но не и отговорност. Гена баце изобщо не го приемай, като критика. Кефя ти се и на теб и на колите ти, но в наще пътни условия такива неща са си безумие.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове момчето до колкото знам не е вчерашен дрисльо и знае каде мое да даа гасчица а кото му е писано на човек тва ше му се случи! аре стига сте му срали по темата :) а иначе еваларка бацка за БУБУТО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......

да ве батя така е има доста странични фактори и винаги може да стане нещо по-независещи от тебе причини,всеки ден стаат тъпни факт е,но се опитвам да давам газ с главата си а не само

с краката си,имам и не малък опит с бегачки :stupid: 14-15г..което не ми дава спокойствие а напротив все повече се замислям къде да давам газ,даже приятели ми ебаат че къде ме видят

през деня се лазя кат мравка,а аз им отг.че не ми се лежи инвалид..

а м/у другото съм един от малкото хора които са зарязали моторите заради колите,бях запален моторист /5-6г..и зарязах моторите щот видях че мога да имам кола доста по-бърза от мотор,

но имам и опит с доста силни мотори/ся не твърдя че имам акъл щот тва не е вярноу :irre: ,факт е и че мой много добър приятел намери своята смърт по-жестоко нелеп начин и не минава

и ден без да мисля за него....

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Успех в начинанието и дано стане проекта и S3-ката да стане още по-невероятна точилка :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

мерси на всички за добрите пожелания и бъдете сигурни че ще има тук в Бг.една от най силните С/3 в Света,подготвям се много сериозно за това,Озий ко се прайш мое да видиш сичко за колата ми в другият форум,щото не мисля да качвам нищо пойчи тука квото и да е било,много ме издразни некъФ модератор Влади-ди или Би може да беше не помня,взе да ми спира постове тука без да има причина за тва,не понасям такива работи и не мисля че имат място такиа типчета в група модератори....

п.п Владкоу що не ми прати едно Л.С за ко ме предупреждаваш ве....??

тука некъФ социалистически тип за писане ли има???ако ДА,къде да дойда на обучение щот едно време кат бях пионер сека седмица тръсках химикалката пред директора че няя пойчи ТАКА....

сорка Маринка не сдържах байче <_<

Редактирано от set16v
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси на всички за добрите пожелания и бъдете сигурни че ще има тук в Бг.една от най силните С/3 в Света,подготвям се много сериозно за това,Озий ко се прайш мое да видиш сичко за колата ми в другият форум,щото не мисля да качвам нищо пойчи тука квото и да е било,много ме издразни некъФ модератор Влади-ди или Би може да беше не помня,взе да ми спира постове тука без да има причина за тва,не понасям такива работи и не мисля че имат място такиа типчета в група модератори....

п.п Владкоу що не ми прати едно Л.С за ко ме предупреждаваш ве....??

тука некъФ социалистически тип за писане ли има???ако ДА,къде да дойда на обучение щот едно време кат бях пионер сека седмица тръсках химикалката пред директора че няя пойчи ТАКА....

сорка Маринка не сдържах байче :)

Байо прав си тука , ко да се прави . :hilezh:

П.П. Пускай си спокойно тука сичко по проекта , тва , че сме модератори не значи че сме прави или взимаме правилни решения , секи бърка , така и ний, па и винаги мое ни храните на воля , историята помни много... :hilezh:

Редактирано от audi200avant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

па и винаги мое ни храните на воля , историята помни много... :)

Бах та в шматката в такъв случай. :hilezh: Аве смотло, така и така са почивни дни, фани другия великан с житека и да одиме си замериме чайниците, че искам видим с тоя мотор колко ше даде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...