Jump to content

Стари за нови фарове на А3


Medic

Recommended Posts

Аз имам А3 98г. и се чудя дали фаровете от фейслифта стават за мойта кола, (да знам че по пътя на логиката би трябвало да стават, но на мен ми трябва някой да го е установил с проба) и да каже 100%------ ако не стават какво се моделира ?????....също така се чудя за колко пари мога да се сдобия със фаровете с лупите на фейслифта (нови ??? и Втора употреба ???) Мерси колеги!

Редактирано от Medic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че нещо трябваше да се поизкриват едни уши на калниците иначе става без проблем, но не знам точно какво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз знам че нещо по калниците се прави,но какво точно незнам.Абе не се занимавай те старите фарове са доста по-красиви от тези на фейслифта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята А3 е с новите фарове, въпреки че е 99 г. Така си я купих и много повече ми харесва с новите фарове. Пък и да направят фейслифт с нови фарове има защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би трябвало да стават, въпроса е какво трябва да се майстори

иначе ако искаш да пасват по лесно, можеш да си вземеш някакви "тунинг" фарове, които са мислени за модела преди фейслифта

например тези

фарове

но колегите са прави - тенекиите са еднакви преди и след фейса, значи би трябвало фаровете да станат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават без проблеми, само се поизрязват малко калниците и всичко е ОК!!!

Монтирал съм на 4-ри А3-ки такива и става перфектно!!!

Редактирано от ilian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кви са тия фарове за над 1000 лв? Много скъпи ми се струват...

Трябва да се направи лека корекция, за да станат фатовете от фейса.

www.a3-freunde.de ето тук имаше how to do с картинки, обаче сега не мога да го намеря :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И в крайна сметка не се намери някой да каже че сам си ги е правил и евентуално да покаже снимки (от по време на процеса) за да знае човек може ли сам да си го направи или трябва майстор!

Ама тая дилема точно не я разрешихме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би колегата SeDeFa е имал в предвид ТОВА? Незнам немски и нищо неразбрах, само по картинките. Един приятел от Троян си беше сложил фейслифта сам, но той си е и майстор на коли, така че може да се наложи да потърсиш помощ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
От каде и за колко може да си купя оригинални фарове с лупи,не държа да са нови?

Никой ли не знае. И мен ме интересува много !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по тези картинки там на линка се вижда че се прави някаква планка ? Къде се слага тя ? Мисля че трябва отдоло да се захванат някаде,защото само от двата болта отгоре ще вибрира фара ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по тези картинки там на линка се вижда че се прави някаква планка ? Къде се слага тя ? Мисля че трябва отдоло да се захванат някаде,защото само от двата болта отгоре ще вибрира фара ?

Аз пък мернах, че се препилва и калника, буксата е друга... и така :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...