Jump to content

Акумулатор


Recommended Posts

Колеги налага ми се да си купя нов акумулатор и немога да преценя какъв да бъде!?! Трябва ми за А80 1,8i ,препоръчват ми 62Ah Елхим-Искра или МонБат? А дали не е по-добре някакъв "западен"???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги налага ми се да си купя нов акумулатор и немога да преценя какъв да бъде!?! Трябва ми за А80 1,8i ,препоръчват ми 62Ah Елхим-Искра или МонБат? А дали не е по-добре някакъв "западен"???

По добре е!

Тази тема може да ти е полезна.

Редактирано от СЕКТОР
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото наистина полезно!!! Аз обаче вече взех български Елхим-Искра! Надявам се да изкара максимално дълго време :) нали има и лаф: "Прасе,жена и акумулатор са на късмет-не се избират"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото наистина полезно!!! Аз обаче вече взех български Елхим-Искра! Надявам се да изкара максимално дълго време :) нали има и лаф: "Прасе,жена и акумулатор са на късмет-не се избират"

като си взел новия ходи да ти замерат зареждането шото гаранцията няма да ти важи после!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега внимаваи с искрата имат навик да кипият на скоро на една позната искипия чисто нов и го сминиха и това се повтори два пъти дано при теб не стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...