Jump to content

питане за тези фарове


snaketnn

Recommended Posts

Колеги тези фарови с Лупи ли са? сори за тъпия въпрос. !!!

и какво трябва да изрежа за да пасната на а4/b5 96 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля обърнете внимание на факта, че колата е 96-та !!! След като метнах 2 бобеца установих, че не трябва да се режат калниците...Само капака мъничко :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

These headlights can be used with older models(1994-1999), but the connector plug has to be modified and the metal on the inside of the fender which has the indicator mounted to it needs to be removed, since the Facelift Headlight are a complete unit with the indicators.

This remodelling can be conducted with very little effort and gives the car a totaly new look(Facelift)

Колега,на страницата която ти си дал си пише,можеш да си ги поставиш,ама трябва да преправиш буксата и желязото от вътрешната страна на бронята на което е монтиран мигача трябва да се премахне,защото новите фарове са в комплект с мигачи.

От д0ле пише,че кЪт ги туриш на дзвера,и шЪ стани кЪт след файСеЛифта :bia: :bia:

П.с. сорри ако не съм го превел правилно ама живея в Испания все пак :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казах ти в предишната ти тема. интеркар 3000

хАх ми кажето му пак на човеака :hilezh:

Мерси за превода.

Да прависте мисля да слагам Ксенон, ама първо фарове , че ми писна от тъпците който срещам всяка нощ по пътещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хАх ми кажето му пак на човеака :hilezh:

Мерси за превода.

Да прависте мисля да слагам Ксенон, ама първо фарове , че ми писна от тъпците който срещам всяка нощ по пътещата

Ще си отмъщаваш ли? :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си отмъщаваш ли? :rotcol:

е щом мисли първо за фарове с лупи и после за ксенона колегата, значи е от културните колеги дето не искат да вадят очите на другите на пътя.

браво - похвално е това и аз тъй бих постъпил.

Редактирано от rexxxxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от мен браво, аз мисля по същия начин :) тая седмица съм отпуска се надявам да намеря време да си боцна и аз една лупа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по- добре да работя един месец и половина и да сложа фарове, от колкото да сложа ксеноно и после "вижте ме кой съм", Селянин с ксенон :gut:

Мерси за инфото, и все пак Фаровете ЛУПИ ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казах ти в предишната ти тема. интеркар 3000

Мери у извинявай не съм го видял в онази тема.А случайно знаеш ли ориентировъчна цена,че магазина като гледам е в Орландовци и ми е мнооого далече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по- добре да работя един месец и половина и да сложа фарове, от колкото да сложа ксеноно и после "вижте ме кой съм", Селянин с ксенон :gut:

Мерси за инфото, и все пак Фаровете ЛУПИ ли са?

така като ги гледам ми изглеждат като лупи ама не съм от разбирачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са лоши тези фарове. Само да попитам и аз, цената е за 2та фара нали? Някой пазарувал ли е с Visa electron ot Ebay? И за колко време ги доставят.

Тези фарове от ебай като тези от снимките ли са "facelift" или са имитация няква, че по тъмни ми се виждат.

Редактирано от Mirou
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези фарове от ебай като тези от снимките ли са "facelift" или са имитация няква, че по тъмни ми се виждат.

Ако са Валео няма да са имитация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са Валео няма да са имитация.

цената е за два фара, само че тези на снимката са Хром, а тези който харесах са Черни.

С вися електрно пазарувам и аз , само че през системата PAY-PAL и доставката е различна, проблема че 75% от случайте не пращат до българия :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Фаровете са добри колега.Аз си купих от Интеркар.Вчера ги сложих.Сам.Отне ми около 2 часа заедно с свързването им кам старите ми букси.Такива букси като на тези фарове не намерих.Питах и тук във форума но никои не каза каде може да има освен на старо в моргите.Ще потърсч и там но за сега ги свързах кабече по кабелче за да светнат,че мерака ми беше голям,а и крушки Филипс им сложих,от тези Кристал Вижън(4300к)и светят почти като ксенон.Голяма е разликата от предишните ми фарове.Купувай и слагай.Елементарно,красиво и наи вече практично!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...