Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Емо, да ти се намира читав капак за акумулатор за В3?

И цена евентуално да ми кажеш. Един приятел си търси такова нещо, ако го устройва да го насочвам как да стигне при тебе.

:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Търся си комплекта с четирите лостчета зад волана за Ауди Купе от '90-та година. Нещо като това на снимката.

в момента имам само от б4 ако проблема е в лявата половина е взаимно заменяемо, цената за комплекта е 60 лв :respekt:

Да ти се намира някъкво турбо 1749VB :flipoff:

по номер не мога да кажа, за каква кола и какъв мотор става въпрос , в момента имам за ауди 200 182 к/с и ауди 80 б4 1z

Емо търся стъкло за десен халоген

доколкото знам не се продават отделно защото се лепят и смяната е много трудна, мога да предложа втора употреба за 40-50 лв бр./ в зависимост от състоянието на халогена и нови на по 90 лв бр :hilezh:

КОМПЛЕКТ ПРЕДНО ДЯСНО КАРЕ ЗА АУДИ 100, 1993Г., СЕДАН, С АБС, ( НЕ Е КУАТРО ) !

ЦЕНА ?

ЗДРАВО ЛИ Е !!!!!!!!!! ?

какъв е мотора на колата, принципно имам два три модела, цената е 80 лв за цяла полуоска , само карета не продавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв е мотора на колата, принципно имам два три модела, цената е 80 лв за цяла полуоска , само карета не продавам

2.0 е мотора , 115 к.с.

извинявам се че така питам но полуоската - с 2-те карета ( вътрешно и външно ) и лагера , така ли върви при тебе ?

Редактирано от dalaididoLAMA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови коли за части-

АУДИ Ц5 1998 г, 2,4 v6 типтроник, климатроник, борд комп, удар отпред , мотора работи, колата е седан, задницата е цяла, изкочили са въздушните възглавници на таблото и волана

АУДИ А4 1,8 аеб, климатроник, авант 1997 г

АУДИ 80 дз куатро, АУДИ 80 пм ,АУДИ 80 1,8 ру лети джанти, агу, климатик, ел стъкла, ел огледала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Емо,

Случайно да ти се намира пепелник за А3 2000г , 4е моя не6то не се затваря. Счупено му е едно пал4е от механизма .

Също така ми трябва пласмасата на централното табло, 4е моята е много изподраскана, или ако има вариант само да се коригират драскотините ?

Предварително благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам само една а3 за части а тя е 1997 г, а и тази част я нямам, за съжаление не знам как се изчистват драскотините :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОМПЛЕКТ ПРЕДНО ДЯСНО КАРЕ ЗА АУДИ 100, 1993Г., СЕДАН, С АБС, ( НЕ Е КУАТРО ) !

2.0 е мотора , 115 к.с.

извинявам се че така питам но полуоската - с 2-те карета ( вътрешно и външно ) и лагера , така ли върви при тебе ?

ЦЕНА ?

ЗДРАВО ЛИ Е !!!!!!!!!! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам само една а3 за части а тя е 1997 г, а и тази част я нямам, за съжаление не знам как се изчистват драскотините :)

благодаря все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОМПЛЕКТ ПРЕДНО ДЯСНО КАРЕ ЗА АУДИ 100, 1993Г., СЕДАН, С АБС, ( НЕ Е КУАТРО ) !

2.0 е мотора , 115 к.с.

извинявам се че така питам но полуоската - с 2-те карета ( вътрешно и външно ) и лагера , така ли върви при тебе ?

ЦЕНА ?

ЗДРАВО ЛИ Е !!!!!!!!!! ?

Полуоските ги продавам комплект, външно и вътрешно каре заедно с пръта, за кой лагер става въпрос? Проверяваме на място частите да нямат видими дефекти, ако има проблем в 7 дневен срок може да заменя частта или да върна парите, като условието е частите да се върнат в състоянието което са взети и да не е имало интервенции по тях :steinigung:

здравей,търся кора под двигателя Ауди А4 1.9 тди 116.подлакътник Ауди А4 и декоративната мрежа на багажника. мерси

в момента нямам никое от изброените неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам, как ти трябва оборудвана или само таблата, гледам отдалече си, да предупредя че с куриери не работя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...