Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

колеги,откраднаха ми халогените на аудито сега търся да купя други с решетките заедно.модела е 2000г. б5 авант...ако някой има да пише. диян костов 0899 600 116

thehappyduck@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на А4 ...на кората отзад в купето(тази на която са закрепени капаците на колонките) има едни щипки с които се захваща тя към багажника. Не знам дали ме разбра за какво ти говоря....та такива щипки дали ти се намират.

Другото което търся е шумоизолиращата вата на предния капак. Знам, че бензинките УЖ нямали, ама аз искам да си сложа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хидравлична помпа за А4 АДР мотор?

Два модела са , трябва да знам кой ти трябва , имам и двата , цената е 80 лв

Колега на А4 ...на кората отзад в купето(тази на която са закрепени капаците на колонките) има едни щипки с които се захваща тя към багажника. Не знам дали ме разбра за какво ти говоря....та такива щипки дали ти се намират.

Другото което търся е шумоизолиращата вата на предния капак. Знам, че бензинките УЖ нямали, ама аз искам да си сложа.

Всичките кори които имам са със счупени щипки, нямам и вата за капака

kolega interesuva me sportno okachvane dali imash ili samo prujini pak niski za audi coupe 2.3 NG

Имам само стокови в момента

колега дай цена за челно стъкло на А4 1996г.

Всичките които имам в момента са с дефекти, нямам добро:hilezh:

Каква е цената за предна броня на А6 98година ?

В момента имам само една която е с пръскалки, цената за бронята комплект , с решетки, греда , нож и пръскалки е 300 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,много спешно си търся и искам да попитам има ли в наличност съединител за А3-ка 1.9 тди 99 година,автоматик.

Търся вече от два месеца и просто съм се отчаял..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега :) Интересуваме цена за пластмасовите кори под чистачките за Б4 , ако имаш такива , на който пластмасовите винтове дето се завъртат леко за да се извадят корите не са станали кръгли ми пиши . Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,Колега

Трябва ми, голяма тръба от радиатора до климатика. За А4 97г 1,8Т АЕВ. И самият накрайник където се завива тръбата за радиатора.

Може ли да се намери? И на каква цена?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,много спешно си търся и искам да попитам има ли в наличност съединител за А3-ка 1.9 тди 99 година,автоматик.

Търся вече от два месеца и просто съм се отчаял..

Ти ебаваш ли е или верно търсиш, автоматика е без съединител.:lol:

Здравей колега :gruebel: Интересуваме цена за пластмасовите кори под чистачките за Б4 , ако имаш такива , на който пластмасовите винтове дето се завъртат леко за да се извадят корите не са станали кръгли ми пиши . Поздрави :bia:

Имам, според състоянието е и цената от 10 до 15 лв

Здравей колега, искам да попитам само дали разполагаш с карбуратори за б3, които да не са карани на газ?

В момента имам само един -Големия Кейхин и е каран на газ:lol:

Здравей,Колега

Трябва ми, голяма тръба от радиатора до климатика. За А4 97г 1,8Т АЕВ. И самият накрайник където се завива тръбата за радиатора.

Може ли да се намери? И на каква цена?

Благодаря предварително!

Тръбата върви комплект с накрайниците, те са капсуловани към нея, ако ти ги предлагат отделно значи тръбата не става, към радиатора отиват 2 тръби, коя точно ти трябва, за към компесора или за изпарителя към купето? Цените са от 60 до 80 лв ако намеря същата , и да предупредя че по куриери не пращамА ако не съм разбрал нещо и ти трябва накрайника към който се завива тръбата, нямам такъв, той си върви с радиатора.

Здравей,колега да попитам да ти се намира нафтова помпа за ауди а6 2,5 тди.

Имам от а4 2,5 1999 г, 150 кс, цената е 700 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да е хубаво да беше без,от сервиза ми сервираха,че ми трябва такова чудо ....

Вътре в скоростната кутия има дискове които се водят съединители, но няма традиционния съединител като при кола с механични скорости, в кой сервиз ти правят колата? Имам познати където мога да те пратя за ремонта, гарантирам добри цени и на части и на труд за колата. Ако имаш интерес ще те свържа с човека.:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на снимката е худро трансформатор, а за по просто повечето майстори му казват турбина, при автоматика, действително играе раолята на съединител, специално при тебе тази част би трябвало да става и от фолксваген голф от същите години на произвоство,л както и от всичките други автомобили под шапката на фолксваген/ауди- шкода и сеат, за съжаление познати кито се занимават с това при вас нямам, мога да те свържа с хора в София и евентуално Пловдив, знам и къде рециклират такива турбини, ако не ме лъже паметта , взимаха за ремонта някъде около 350 лв , ако не можеш да намериш на друго място, ако кажеш ще ти оставя координати за връзка.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти пичове :zustimm:много спешно се нуждая от 6 стпенна скоростна кутия за АУДИ 100 2.5 TDI 115kc. с код на мотора ABP със сигурност знам че ARX кутиите стават за моя мотор защото моята кутия здаде багажа.Ако може да напишете колко парички струва,телефонче за връзка и местоположението и много ще се радвам чесно ви казвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...