Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здравейте,

търся за Ауди А3 8L 2001 (facelift) следните неща:

- ключ за вкл/изкл подгряване на седалките, код 8D0963563C;

- предна дясна тонколона за BOSE аудио;

- предна дясна духалка, само пластмасите или целия елемент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

търся за Ауди А3 8L 2001 (facelift) следните неща:

- ключ за вкл/изкл подгряване на седалките, код 8D0963563C;

- предна дясна тонколона за BOSE аудио;

- предна дясна духалка, само пластмасите или целия елемент.

нямам фейслифтова кола за части, колите при мен са до 99 година, нямам търсеното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ауди а3 8L си търся халогени долу за бронята заедно с решетките към тях. rolleyes.gif

мога да доставя нови, Депото е 60 лв бр, решетки се предлагат само оригинлни, утре мога да проверя и да дам цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да доставя нови, Депото е 60 лв бр, решетки се предлагат само оригинлни, утре мога да проверя и да дам цени.

Благодаря, но ще търся втора ръка. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте да попитам за Ауди А3 97-ма година имaте ли предна броня , преден капак , 2-та калника и десен фар

Редактирано от _stanislav_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте да попитам за Ауди А3 97-ма година имaте ли предна броня , преден капак , 2-та калника и десен фар

В момента имам само нови

предна броня комплект с ножа е 150 лв

преден капак 250 лв

калници по 65 лв бр

фар Хела- 100 лв

цените са с калкулирана отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Търся клапан който спира циркулацията на антифриза на парното на а6 96 година аце мотор. Имаш ли го и на каква цена го предлагаш? post-67880-0-03439300-1353527821_thumb.j. Този който е със скобите хванат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Търся клапан който спира циркулацията на антифриза на парното на а6 96 година аце мотор. Имаш ли го и на каква цена го предлагаш? post-67880-0-03439300-1353527821_thumb.j. Този който е със скобите хванат.

Аз лично бих взел нов, защото на старите не се знае до кога ще издържи корпуса, повечето са се изпекли и са в процес на полуразпад, но ако все пак търсиш втора употреба имам продавам ги по 20 лв, мога да доставя и нов който не е много евтин, около80 лв е ,но е по добрия вариант според мен.

Колега да имаш десен стоп за ауди а4 б5 комби 97г. и цена? smile.gif

в момента само нови ДЕПО по 100 лв бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, да попитам за огледала за А6 98г. 2,5 ТДИ стаwа въпрос само за стъклата защото са ми ги от краднали само тях :D също така ми трябват и някои други интериорни части като махагоновите лайсни за предните врати, пластмасовата решетка около климатроника и радиото,предна лява тоноколона с капака, рутончето(ръчката) за управление на огледалата :) благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, да попитам за огледала за А6 98г. 2,5 ТДИ стаwа въпрос само за стъклата защото са ми ги от краднали само тях biggrin.gif също така ми трябват и някои други интериорни части като махагоновите лайсни за предните врати, пластмасовата решетка около климатроника и радиото,предна лява тоноколона с капака, рутончето(ръчката) за управление на огледалата smile.gif благодаря предварително smile.gif

Мога да предложа нови тонирани стъкла за огледала за по 35 лв бр, втора употреба ги продавам само комплект като цели огледала. лаисни ако намерим твоя цвят са по 20 лв бр, пласамасата за централната конзола и тя 20 лв, колонки имам само стандартни, ако е босе нямам на бройка, обикновена колона е 15-20 лв, според състоянието, бутона за управление на огледалата нямам със здрав джойстик, мога да го доставя нов оригинален е около 80 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябват ми две предни седалки с подгряване от Ауди А3.

Всъщност седалките са за един приятел за Голф 4, каза ми че стават и да търся и от А3, поправи ме ако греше.

Ако имаш седалките, цена моля (става и на лично) :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябват ми две предни седалки с подгряване от Ауди А3.

Всъщност седалките са за един приятел за Голф 4, каза ми че стават и да търся и от А3, поправи ме ако греше.

Ако имаш седалките, цена моля (става и на лично) zustimm.gif

Имам седалки от а3 но само стандартни , без подгрев.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, интересува ме пръскалката на умивателя на десен фар на а4 b6 1.9tdi седан (не знам има ли разлика между лявата и дясната пръскалка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, интересува ме пръскалката на умивателя на десен фар на а4 b6 1.9tdi седан (не знам има ли разлика между лявата и дясната пръскалка).

Нямам втора употреба, мога да поръчам и доставя нова оригинална, ако те интересува ще проверя и ще дам цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да предложа нови тонирани стъкла за огледала за по 35 лв бр,

Колега тези стъкла за огледала с подгряване ли са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тези стъкла за огледала с подгряване ли са.

имам и с подгрев имам и без подгрев

Здравей!

Търся стелка за багажник /ако може черен мокет/ за AUDI A4 2002г седан.

Втора употреба нямам, мога да доставя нова гумена такава ако имате интерес мога да проверя цени и наличности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...