Jump to content

Проблем с фарове А4


joro_a4q

Recommended Posts

Колеги, минах от едносекционните на а4 към кристални двусекционни. Сега съм с ксенон на късите, но искам да сложа и на дългите. Проблема е че сега когато вкл. дългите светлини, късите гаснат. Какво се правеше за да не изгасват късите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами според мен така трябва да е...... макар да има и хора с голямо доверие в ел.инсталацията си и да си карат на къси и дълги едновременно :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се ще да почваме пак тоя спор, обаче на моделите А4 от 1999 до 2001 г. с кристалния фар светят едновременно и къси и дълги т.е. щом си направил този UPGRADE би трябвало да свържеш кабелите по този начин.

Преди около година тук имаше точно такъв спор и ако се разровиш ще го намериш.

Аз също съм правил този UPGRADE и при мен е така.

Редактирано от zoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

макар да има и хора с голямо доверие в ел.инсталацията си и да си карат на къси и дълги едновременно :hilezh:

що бре той ксенона даже има по малка консумация, така че ел инсталацията и се улеснява ралтата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 3 секционен Бош на А4 95-та и си свети всичко заедно, като коледна елха...Къси, дълги, халогени че даже и мигачите мога да пусна :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия с лупите, дето ги купуваме допълне, както и оригиналните като набиеш дългите светят и късите. затова някои хора си слагат даже сини ламби на дългите, за да не жълтее ксенона от дългите, като караш на дълги. точка :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, минах от едносекционните на а4 към кристални двусекционни. Сега съм с ксенон на късите, но искам да сложа и на дългите. Проблема е че сега когато вкл. дългите светлини, късите гаснат. Какво се правеше за да не изгасват късите?

Колега знам за какво питаш, аз го имах същия проблем като си сложих фаровете с лупа. Ти си бил с едно-секционен фар с Н4 крушка. Аз покарах така една годинка, но преди два месеца пуснаха тука във форума обява че слагат джаджи които автоматично при палене на двигателя, палят и късите, независимо дали си ги пуснал (във врузка с изискванията да караме на фарове). Сложиха ми тая джаджа и сега нямам проблеми, късите си светят постоянно. Б&Е се казваше фирмата ето им сайта http://www.alsys.info/ и това нещо струваше 35 лв с монтажа (30мин.). Сигурно има и други варианти за решаване на проблема, но аз несъм се интересувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Слагаш 10 амперов диод /правиш мост/между къси и дълги,като гледаш разбирасе посоката на диода,ако имаш питане пиши!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...