Jump to content

Добър автобояджия във Варна?


Recommended Posts

Здравейте колеги,ползвах търсачката но няма кой знае колко.Имам нужда от боядисване на едната врата,а на задната броня забелязах лака зел да се лющи,едно петно е станало,дразни ме.Ако някой е ползвал услугите на кадърни и работещи на нормални цени майстори във Варна нека пише.Ходил съм в Янко Костов,не съм очарован от качеството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Не мога са те насоча, но поддържам мнението ти за бояджиите в района на Янко Костов.

Предстои ми едно боядисване на задно броня и ще следя темата с интерес.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме колега от форума, който се занимава с това, не съм му ползвал услугите (дай Боже и занапред само за :hilezh: да се събираме) , но не пречи да му пишете.

Батстанчо :hilezh: му е ника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батстанчо е твоя човек. Мен като ме удариха, направиха ми калник и броня. Всичко към 800 лева, но сложиха нов калник (в смисъл втора ръка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой кой?За мен ли иде реч?С каквото мога да помогна насреща съм.Ако цените ви се сторят високи.........винаги има по-евтини варианти!Питайте Sky за качеството и за моята особа,аз не мога сам да се коментирам! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0885027566- Стоян малко преди Виница. Много сам доволен и не взима скъпо!
Къде преди Виница?В дясно някъде ли?На мен ми трябва само за пребоядисване...
Кой кой?За мен ли иде реч?С каквото мога да помогна насреща съм.Ако цените ви се сторят високи.........винаги има по-евтини варианти!Питайте Sky за качеството и за моята особа,аз не мога сам да се коментирам! :hilezh:
За тебе иде реч ама ти май вече ми даде няква приблизителна оферта....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди гас станцията на възраждане на баира до авто мивка Алекс . Мисля че Васко се казва майстора. Много е добър и взима нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди гас станцията на възраждане на баира до авто мивка Алекс . Мисля че Васко се казва майстора. Много е добър и взима нормално.

От дом младост като караш нагоре ли е това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От дом младост като караш нагоре ли е това?

Да, след като подминеш отбивката вдясно (към затвора) продължаваш нагоре 50м. и гледаш вдясно, точно преди автомивка "Алекс".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни лъвчета в едно невзрачно гаражче на ул. Детелина. Работят много добре, постоянно имат поне по 4-5 коли и взимат прилични суми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги предложете добър сервиз във Варна, че трябва да и оправям на А4-ката предницата - носачи, лагери, евентуално каре, спирачки и др. Може и някой добър сервиз за двигателя, че трябва да мине на диагностика. Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето,самопохвалвам се!Питайте колеги ползвали моите услуги! :hilezh:

Колега,никой не е казъл че работиш лошо!Само и ако направиш добри цени за хора от форума...неща сега да се пазарим или да бачкаш без пари!

Интересуван се от пребоядисване на броня и таван!

Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за боя 400лв. в смимъл,ако няма кривини и не е нужно възстановяване.Не сте ме разбрали правилно,искам само да помогна,работа си имаме повече от достатъчно,но за форума ще изпреварим някоя от 20-те коли,които си чакат реда!Никой не моля да идва,просто гледам да съм полезен,Sky мисля остана доволен,така,че нека да не спамя в темата,който се нуждае ще ме намери! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

400 лв всичко,със боята и труда,правилно ли съм разбрал?Кривини няма,просто тавана има две петна,последствие от гадните птички.А бронята просто се лющи лака,искам да стане перфектна,не като ида на мивка да им викам пичове леко с броните че пада лака!Какво не е доискусурено на бронята за да се люпи така?

Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

400 лв всичко,със боята и труда,правилно ли съм разбрал?Кривини няма,просто тавана има две петна,последствие от гадните птички.А бронята просто се лющи лака,искам да стане перфектна,не като ида на мивка да им викам пичове леко с броните че пада лака!Какво не е доискусурено на бронята за да се люпи така?

като се качваш от Чаика към Виница,точно преди разклона в ляво/лозята/.има реклами на застрахователни компании.има машина за цветове и взема доста реално.Иваило Тюфекчиев-0888940020-значи-пътя за Виница завива на дясно,на горе е Каменар,в ляво е сервиза.успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като се качваш от Чаика към Виница,точно преди разклона в ляво/лозята/.има реклами на застрахователни компании.има машина за цветове и взема доста реално.Иваило Тюфекчиев-0888940020-значи-пътя за Виница завива на дясно,на горе е Каменар,в ляво е сервиза.успех!

Искаш да кажеш за Виница се завива надясно,а направо се отива за Кичево,т.е. след разклона за Траката,прав ли съм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здрасти!

Занимаваш ли се още с боядисване,че ми се налага пребоядисване на капак и брони?

Къде се намира сервиза Ви?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимавам се да.Намираме се след вятърна мелница посока Каменар,срещу Айсберг в ляво отбивката и 100-200м. на вътре.За отзиви питай Жоро09, който ползва вече няколко пъти узлугите ни!

http://varna-avto.net/index.php?linkID=778-ето линк към местоположението,ако можеш да се ориентираш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК ориентирах се :hilezh:Наблизо сте значи :) Ами скоро ще намина,тъй като има добри отзиви за Вас.Не ми се дава колата на майстори които си оставят ръцете ако ме разбираш :) Преди три години и боядисаха капака на моята шестица,а вече пада боята.Мерси че се отзова,скоро ще дойда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Искам да те питам доволен ли си от услугите на Батстанчо относно боядисването?

колега кого конкретно питаш? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Искам да те питам доволен ли си от услугите на Батстанчо относно боядисването?

Досега съм му карал 3 коли,две от които гаранционни,скоро ще ми прави още една цялостно,на по добри от тях не съм попадал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...