Jump to content

За какво свети тази лампа


Recommended Posts

post-12882-1201692265_thumb.jpg

Колеги някой знае ли защо постоянно свети тази лампа на работещ двигател /постоянно мига/ Колата ми е Ауди 100 2.2 турбо бензин 1993г.Ето и една снимка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или датчик на предна накладка или количеството на спирачната течност е намаляло. Много често, дори при почти нови накладки пак свети. Проблема е в куплунзите където се включва датчика за накладките - замърсен, окислен и т.н.. Ползвай търсачката - има сума теми за тази лампа :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз един път имах теч,но тогава спирачната течност ще изтича и както на мен ми светна лампата просто щото ми беше паднало нивото в казанчето!А тук колегата каза ,че има достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак нещо не съм догледал :hilezh: , предположих, че е сипал на корем :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако автомобилът е обслужван "по учебник", нивото на спирачната течност в казанчето зависи от степента на износване на накладките. Това означава, че когато накладките се износят, тогава нивото на течността пада и светва точно тази удивителна на таблото. Затова добрите майстори, когато сменят накладки регулират и нивото на спирачната течност в пластмасовия съд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко извън темата , ама... същата лампа само че вътре вместо удивителна със "задраскана" крушка или нещо подобно ? Свети в жълто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко извън темата , ама... същата лампа само че вътре вместо удивителна със "задраскана" крушка или нещо подобно ? Свети в жълто

Караш ли на газ?

Това ми мяза на лампата на инжекционна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Караш ли на газ?

Това ми мяза на лампата на инжекционна

Глупости! Това ти свети защото имаш изгоряла светлина на стоп светлините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупости! Това ти свети защото имаш изгоряла светлина на стоп светлините.

Стоп светлина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

според мен е от датчиците на накладките при мен беше така .прьсни им малко вд40 и готово.

Доливај си течностите и готово. Или спирачна течност или антифриз......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доливај си течностите и готово. Или спирачна течност или антифриз......

Антифриза няма НИЩО ОБЩО с тази лампа.

Подвеждаш човека с поста си.

Това е драма при тези коли. Или е някъде по кабеляка проблема, или накладки за смяна или нямаш спирачна течност.

Напълно възможно е да е не добре закачен датчик на накладките, разкачен такъв или просто да дава някъде на късо.

Много е дразнеща тая лампа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...