Jump to content

Колко сме с Б2


Niki001

Recommended Posts

Здравейте колеги. Аз си мисля че е крайно време да си направиме една ретро срещичка. Или поне да се събереме пред НИМ повечето с б2ките. Имаме много добри екземпляри във форума и трябва да им се нарадваме както си му е реда ;) . Давайте предложения как може да го направиме. И има ли желаещи разбира се. :hilezh:

Само ще ти напомня.... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 828
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Само така ще кажа някой да копне зелената и червената красавици от темата със снимките и да приключваме. Като ги видя и изпадам в тежък транс и се препотвам няколко пъти. Много си мечтая да си посадя задните част в една таква само да и се порадвам за малко, така че разчитам някой ден някой колега да може да се похвали с подобно ниво ребилд да му се кефиме.

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О ма аз съм готов. Даже се събираме и повече. А иначе, момчето с купето ми е приятел по цел ден само за тея б2-ки мислиме :(

Така вече ме кефиш... ае на НИМ сме тая неделя и Ачо ше го приканиме и мисля още едно келеме Tankia gte да се свържа с него да се появи, той кара от скоро едно прослувуто ГТЕ two-door с черен капак което няма кола в София която да не се е видела във филм с него :bia: . Аз спецялно няма да я мия мойта, и съм вече със опелските джанти :bia: за срещата.

Само така ще кажа някой да копне зелената и червената красавици от темата със снимките и да приключваме. Като ги видя и изпадам в тежък транс и се препотвам няколко пъти. Много си мечтая да си посадя задните част в една таква само да и се порадвам за малко, така че разчитам някой ден някой колега да може да се похвали с подобно ниво ребилд да му се кефиме.

Така и не разбрах кои са червената и зелената??????? :bia:

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре начи, ае само да помоля Ачо да драсне дали е на работа тая неделя,,, ако не е веднага да се явява на НИМ

Абсолютно същото се отнася за Niki001 :bia: :bia: :bia:

Ае момчета събираме се!!!

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре начи, ае само да помоля Ачо да драсне дали е на работа тая неделя,,, ако не е веднага да се явява на НИМ

Абсолютно същото се отнася за Niki001 :bia: :bia: :bia:

Ае момчета събираме се!!!

Ачко маи почива в неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не почиваааааа.... отиваме и го уволняваме :bia:

Аз почвам с личните да драскам на разни б2ковци, пишете и вие (де да знам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не почиваааааа.... отиваме и го уволняваме :bia:

Аз почвам с личните да драскам на разни б2ковци, пишете и вие (де да знам)

Даже съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: Звездо, пич драсни в (Клубни събития) че ще ходиш на НИМ тази неделя. Темата на Jeff-a Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О ма аз съм готов. Даже се събираме и повече. А иначе, момчето с купето ми е приятел по цел ден само за тея б2-ки мислиме :bia:

Дали аз не ви запалих по тия коли и нямам такава :mukkies:

Б2-то ще го връщам на Наско,че става много голем филм с него,за който нямам време.Почвам да се ослушвам и оглеждам за друга.Ако взема една от 2-те,които съм набелязъл вие първи ще разберете.Ако ли не,че добутам една от немско и те така :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали аз не ви запалих по тия коли и нямам такава :bia:

Б2-то ще го връщам на Наско,че става много голем филм с него,за който нямам време.Почвам да се ослушвам и оглеждам за друга.Ако взема една от 2-те,които съм набелязъл вие първи ще разберете.Ако ли не,че добутам една от немско и те така :bia:

И дали нема да сме най лудите тогава. А за запалването.......... дължа ти много :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали аз не ви запалих по тия коли и нямам такава :rolleyes:

Б2-то ще го връщам на Наско,че става много голем филм с него,за който нямам време.Почвам да се ослушвам и оглеждам за друга.Ако взема една от 2-те,които съм набелязъл вие първи ще разберете.Ако ли не,че добутам една от немско и те така :hilezh:

Я,я мене не си ме палил, аз се самозапалих, и то много отдавна моята има 3 сериозни удъра и още не съм я предал... :flipoff:

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vorsprung durch Technik 3, какво й е на колата, че е много занимавка?имам части да стане като преди...ако искаш ги отнасяш, ако искаш отнасям колата...да я съберем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flipoff: яка секта :huh:

малко преди-сега style

o633943409060568750.JPG

преди

o633880402575386250.JPG

сега

Vorsprung durch Technik 3, какво й е на колата, че е много занимавка?имам части да стане като преди...ако искаш ги отнасяш, ако искаш отнасям колата...да я съберем...

С каквото мога и аз помагам... ако му се струва занимавка начи не е достатъчно нахъсан или му трябва гараж, и тва имам (ама не е в София)

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22.11.2009

Снимки от нашата среща :) гледайте само "колко много бяхме"

Още по-добра среща щеше да е с Ники и Ачо

Дойде и един колега със Спорт Куатро ма не ни вълнуваше много :lol::)

o633945233815256250.jpg

o633945232889475000.jpg

o633945232791662500.jpg

o633945232709787500.jpg

o633945232572912500.jpg

o633945232409631250.jpg

o633945231969943750.jpg

o633945231662912500.jpg

o633945231538537500.jpg

o633945230202756250.jpg

o633945230065412500.jpg

Снимки от:

Audi Fen 1 - all rights reserved

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...