Jump to content

Eл.Схема на Подгрев на Ауди 100 2.5 тди


комбито

Recommended Posts

Колеги моля някой ако има ел. схемата на подгрева на Ауди 100 2.5 ТДИ-"94 ДА Я ПОСТНЕ защото измерих активност на всички свещи но ме съмнява релето което подава-не зная къде е монтирано.Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е единствената схема която можах да намеря .

Благодарност на колегата Nikieva за бързия и актуален отговор! Но бих искал да знам мястото на монтажа в купето на това реле 92 -което подава на свещите.Сякаш някъде в дясната част на купето към мястото на пасажера до шофьорското място отиват кабелите от свещите но къде точно е монтирано релето не мога да видя.Може би колегата VBI може да знае нещо повече.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю тук ме хвана "по долни гащи" :respekt: . С дизел не съм се занимавал много и не зная къде точно е монтирано релето. Ще се поровя да видя имам едни материали -дано го има вътре и ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може да е от полза. Иначе релета има под волана като се свали кората под него и зад панела до левия крак на шофьора.

post-3086-1202992361_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може да е от полза. Иначе релета има под волана като се свали кората под него и зад панела до левия крак на шофьора.

Схемата обаче е за 6 цилиндъра може би за С5-за С4 обаче принципно се надявам да е същото.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това мислех да постна, но vladi_di ме изпревари :nixweiss: . Нямам друго, а лошото е, че не намирам и описанието, кой номер реле за какво отговаря :hilezh: . Там можеше да се види кой номер е релето за подгрева на свещите. Ако намеря нещо ще пиша.

Поздрави,

Вальо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе май релето се намира в кутията до мотора на чистачките, обърни капака на кутията и там трябва да пише ако неможеш да го познаеш кой номер е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...