Jump to content

индикация за светлини при Б4


DAN KOLOV

Recommended Posts

Здравейте на всички ,някой знае ли нещо по този въпрос,има ли такава лампичка на таблото за късите светлини на Б4 ? БЛАГОДАРЯ ВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне само за дългите иначе 2пъти лосчето нагоре и светят късите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за късите.Ако си слагал релета като дадеш габарит светват и късите и тогава свети лампата на габарита,но като бутнеш лостчето нагоре гасне..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам индикация само на дългите светлиниНищо не съм слагал така е купена от Германия ама а де.Какъв цвят е тая лампа бе колега ,ни на къси я има ни на габарити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава лампа имат "италянките" - една зелена е с две стрелки сочещи наляво и надясно, май си има някакъв закон при тях за тези неща както и за малките мигачи отстрани на предните калници ,ако нямаш такива не търси и лампа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава лампа имат "италянките" - една зелена е с две стрелки сочещи наляво и надясно, май си има някакъв закон при тях за тези неща както и за малките мигачи отстрани на предните калници ,ако нямаш такива не търси и лампа.

аз съм със такава лампа на таблото за гъбаритите и мигачи на калниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за късите.Ако си слагал релета като дадеш габарит светват и късите и тогава свети лампата на габарита,но като бутнеш лостчето нагоре гасне..
Става така понеже крушката за габарит трябва да се смени с диод с 1килоом последователно :hilezh:
Такава лампа имат "италянките" - една зелена е с две стрелки сочещи наляво и надясно, май си има някакъв закон при тях за тези неща както и за малките мигачи отстрани на предните калници ,ако нямаш такива не търси и лампа.
Колега не е гаранция, че като имаш мигачи имаш и лампа за къси, аз нямам и като гледам таблото мисля че не е сменяно Редактирано от krasi85_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всички коли който съм виждал от италия са точно така, като лампата не са захранва от пистите на платката като другите , а на мястото на крушката се слага един пластмасов куплунг със същата присъединителна форма и вътре в него има крушка като тя се захранва от допълнителни кабели изведени от някъде си!

Ако колата ти е от Италия ,има мигачи на калниците според мен трябва да има и лампа ,може да се е извадила и да виси някъде на кабелчетата си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всички коли който съм виждал от италия са точно така, като лампата не са захранва от пистите на платката като другите , а на мястото на крушката се слага един пластмасов куплунг със същата присъединителна форма и вътре в него има крушка като тя се захранва от допълнителни кабели изведени от някъде си!

Ако колата ти е от Италия ,има мигачи на калниците според мен трябва да има и лампа ,може да се е извадила и да виси някъде на кабелчетата си.

Да определено е с отделна крушка с кабелче само за габарита, по горе не прочетох, че немските въобще нямат за габарит :respekt:

Определено си прав :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...