Jump to content

Странен звук при подаване на газ


BODYMAKER

Recommended Posts

Колеги, от скоро и аз се сдобих с А4, и ми прави впечатление един много странен звук, който се чува при подаване на газта. Чува се нещо като виене или по - скоро стуржене ли и аз не знам какво е . Факт е обаче, че тоя неприятен звук се чува при леко подаване на газ, до определено положение. Като подам още малко газ обаче, звука изчезва и се появява отново при същото положение като връщам крака обратно. Имате ли представа какво може да е и дали ще ме остискат яко за ремонта му. Благодаря за инфото.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз го имам същия проблем ,при мен се чува едно виене на 5 предавка някъде около 80-100 км. и след това изчезва. Според мен е нещо в скоростите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз го имам същия проблем ,при мен се чува едно виене на 5 предавка някъде около 80-100 км. и след това изчезва. Според мен е нещо в скоростите.

И аз съм така.....волумето на мах и нема да му обръщаш никво внимание <_<

И да е в скоростите караш докато се строши и зимаш друга втора ръка. Ако решиш да я ремонтираш с българските пишман майстори мое да се вкараш в такъв филм, че да се набуташ с пари за още една кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога го прави,на ход или в покой?

на ход, и както казва колегата по- горе най-вече на 5 предавка между 80 до 100 км в час . Интересува ме мога ли да карам игнорирайки шума, в смисал да не съм на тръни непрекъснато....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Залагам на скоростни кутий...

много вероятно......

на ход, и както казва колегата по- горе най-вече на 5 предавка между 80 до 100 км в час . Интересува ме мога ли да карам игнорирайки шума, в смисал да не съм на тръни непрекъснато....
питах,защото при мен правеше така от хидравличната помпа,какви ли не "диагнози" бяха поставени,то не беше турбо,генератор...,водна помпа.....,обтегач/и.....и т.н.,но при теб щом е на ход и при тая предавка.....,май скоростна кутия.Абе когато/ако се скапе кажи да знаем какво е :flipoff: било.

Но пък точно така описано прилича и (както са споменали колегите горе) на дрънчащ ауспух,имам едно Поло и ми прави същото,при точно определени обороти дрънчи и вие гадно някъде по гърнетата и скобите ама му свикнах вече и дори ми харесва на моменти :hilezh: Защо не я качиш на подемник и да я позавъртите,може и да локализираш мястото на шума?

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...