Jump to content

Бобини за А4 1.8Т - Откъде?


didoya

Recommended Posts

Здравейте,

искам да си сменя бобините и ме интересува от къде в София мога да си купя свестни такива?

Благодаря,

Поздрави!

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бобини се пише

идва от БОБ

В порше.бг са истински оригинални

по магазините са внос / попадаш на какъвто късмет имаш/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баце

ти гугъл неможеш ли да ползваш

Мога, ама не излезе нещо очевидно и реших да попитам, както и да е.

П.С. нали затова сме тук кои с каквото може да помага, много по-лесно би било да напишеш адреса ако го знаеш вместо язвителното въпросче....

Все пак мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога, ама не излезе нещо очевидно и реших да попитам, както и да е.

П.С. нали затова сме тук кои с каквото може да помага, много по-лесно би било да напишеш адреса ако го знаеш вместо язвителното въпросче....

Все пак мерси!

да де, ама така ме караш мене да влизам в гугъл

а ти си го спестяваш

нали се сещаш

подтиквам те към самоинициативност

а не към търтейщина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вси4ки които си мислят 4е в юнитреид 4астите са оригинални НЕ Е ВЯРНО.Имам приятел в сервиза които ми каза 4е вси4ко там е боклук като по магазините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вси4ки които си мислят 4е в юнитреид 4астите са оригинални НЕ Е ВЯРНО.Имам приятел в сервиза които ми каза 4е вси4ко там е боклук като по магазините.

как ме успокои

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък ако си мислите, че майсторите разбират...Имах приятел, който бачкаше там...Ако всички там са като него - спукана ни е работата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За вси4ки които си мислят 4е в юнитреид 4астите са оригинални НЕ Е ВЯРНО.Имам приятел в сервиза които ми каза 4е вси4ко там е боклук като по магазините.

;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;);)
що ? Според тебе не е ЛИ ВЪЗмОЖНО ??? Като че ЛИ всИчКо НИ е ТИП ТОП в БГ ,та СИ толко убеден
Например Унитрейд, 70-тина лева е парчето. :flehan:
А кво ше кажеш за секонд хенд по 30 лева ИЛИ ВСИчКИ требва сме ПАРАЛИЙ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да затваряме темата, поръчах си ги оригинални, другата седмица ще си ги взема.

Благодаря на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......

Ти колега нещо си се пообъркал ми се струва. Къде видя написано, че задължително трябва да е новата част? И този начин на писане с разнокалибрени буквета какво трябва да значи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти колега нещо си се пообъркал ми се струва. Къде видя написано, че задължително трябва да е новата част? И този начин на писане с разнокалибрени буквета какво трябва да значи?

Баш новата трябва да е, защото бобините си се износват......е зависи кой колко държи на колата си;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що ? Според тебе не е ЛИ ВЪЗмОЖНО ??? Като че ЛИ всИчКо НИ е ТИП ТОП в БГ ,та СИ толко убеден

Възможно е, но е малко вероятно.

А кво ше кажеш за секонд хенд по 30 лева ИЛИ ВСИчКИ требва сме ПАРАЛИЙ

Мозък. ПИчелиш награда за "най-смотан" нов юзър. :flehan:;);)

Редактирано от Cherepaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми беше за това мисълта. Отреагирах на дебелашкия пост на горния колега. Нова част или употребявана - въпрос на избор и възможности, при условие че може да се ползват и двата варианта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

избърза колегата,имам 4-рите оригинални бобини от AEB-то,работят си перфектно ама новото си е ново ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що ? Според тебе не е ЛИ ВЪЗмОЖНО ??? Като че ЛИ всИчКо НИ е ТИП ТОП в БГ ,та СИ толко убеден А кво ше кажеш за секонд хенд по 30 лева ИЛИ ВСИчКИ требва сме ПАРАЛИЙ

Сладък, на мен ми изгоря едната и аз смених всичките. Имам три от старите работещи /за резерва/. Дай да ти дам 2 бр. за по 30 лв. Ш си на далавера. :)

Смешко, на мен колата ми е на 115 000 км. и всичките бобини бяха оригиналните. Смяташ ли че не си заслужава да си вземеш нови и да изкараш подобен пробег, с малка вероятност за проблем. По принцип се сменят елементарно, трябва една отверка само за да откачиш куплонга, ма я си представи обаче че си на дълъг път. <_<

Абе научете се че има неща по колите които не трябва да се взимат втора употреба. Ако беше заден стоп, гумени стелки или капачки на вентилите хубаво, ма даваш ли си сметка да покараш турбо кола на три цилиндъра примерно 50-тина километра, за кво иде реч. :)

п.п. Ако паралия за теб е човек който може да извади 70лв. за бобина, значи ти си социално слаб ве. Започни да бачкаш нещо и тази енергия дет я изразходваш във форума във вид на уникални тъпни я вложи в нещо дет ще ти донесе приход. :)

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...