Jump to content

Спортен филтър!!!


corso

Recommended Posts

Вие с Цорцинка сте го наплашили ;) Не виждаш ли че съвсем спря да пише младежа :bia: А ако ви знае какви сте дЕца ще дойде да ви извърти по едит зад врата да не се заяждате с него :bia:

Е стиииига дееее! Нидей така! Ша земи да рабере и после? :hilezh::hilezh:

Btw, чак ми остави телефона си!:hilezh:)))) Без да знае кой съм и къде бачкам!:bia:))))) Ей, тия дечурлига не се научиха да не се дървят ей така! ПРОСТОТИЯ! Ейй...добре че сме по-широко скроени хора... дори нема да го проверявам кой е! Не ми се занимава. СМЕХ

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е стиииига дееее! Нидей така! Ша земи да рабере и после? ;):bia:

Btw, чак ми остави телефона си! :hilezh: )))) Без да знае кой съм и къде бачкам!:)))))) Ей, тия дечурлига не се научиха да не се дървят ей така! ПРОСТОТИЯ! Ейй...добре че сме по-широко скроени хора... дори нема да го проверявам кой е! Не ми се занимава. СМЕХ

ХАХАХАХАХА :bia: Не е истина :hilezh: Кажи ми че се шегуваш :hilezh:

P.S. А може да те е хАресал, и това да е своеобразен начин да те покани на гости :bia:

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Te коренспонденцията:

ей учитела по Български език и литература 0887782*** ми е телефона обади ми се да си чукнем една среща ако искаш може и в зала с протектори да ме научиш как се пише когато ти се е запалила главата и се чудиш къде да я навреш

))

Симпатяга;)

Я го давай по-спокойно и по-ларш! Не се газирай излишно, особено когато сам си си виновен.

Нямам желание да си чукам среща с теб, освен ако не си 25 годишна блондинка с дълги крака!:bia:))

За това, че не можеш да пишеш правилно, когато си под напрежение си е само твой проблем и не касае никой, най-малкото мен.

Ако пък не ти харесва, как посрещаме в този форум такива писания, пак си е твой проблем.

Имаш 3 избора. Можеш да не пишеш тук, или да се примириш със храната, която ще се изсипва и то с право или да внимаваш малко повече в правописа на български!

Сори, но това е форум за фенове на АУДИ! Не форум за зидаромазачи! Тука ни харесва да мислим, че собствениците на тази марка са хора над средното ниво на интелигетност на един голфаджия!

Ако искаш да се впишеш ще се постараеш, ако ли пък не - прав ти път!

Айде и пак ти казвам, не се газирай излишно, особено когато си си получил, каквото си си заслужил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееее....ама твоето е пак по хубаво от моето ..моето е много кратко ..но за сметка на това ..съдържа доста грешки :hilezh:

ето и самото писмо: приятельо загледай си ти какви грешки правиш като пишеш и после ме коментирай а дали съм келеш не съм ти искал мнението, започни от това, че моЙте се пише с "Й" не с "И"

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и самото писмо: приятельо загледай си ти какви грешки правиш като пишеш и после ме коментирай а дали съм келеш не съм ти искал мнението, започни от това, че моЙте се пише с "Й" не с "И"

:hilezh::lol::) Този ще го номинираме за помощник на президента (чипса или оня с цаките) по образованието :hilezh:

С Торес по ще си паснат по злоба B)

ей учитела по Български език и литература 0887782*** ми е телефона обади ми се да си чукнем една среща ако искаш може и в зала с протектори да ме научиш как се пише когато ти се е запалила главата и се чудиш къде да я навреш
Редактирано от danvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера ми доиде филтера, и мога да ви кажа че има огромна разлика аз лично мисля с около 10 коня аз си зех к&н филтер панелен заштото не ми се правеха модификацирам по котиата но с баш си спортен конус може да е около 15 коня, иначе се чува повече турбото и харчи по малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си в състояние да разбереш, че колата ти е с 10 конски сили по-мощна или обратното - ходи изкарвай пари в някое туник предприятие като им даваш точен feedback без да имаш нужда от измерителна техника. :hilezh: Аз със K&N, без него - никаква разлика не усетих... сигурно съм зацапал свещите и грам не обирам :hilezh:

С колко ти е намалял разхода?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера ми доиде филтера, и мога да ви кажа че има огромна разлика аз лично мисля с около 10 коня аз си зех к&н филтер панелен заштото не ми се правеха модификацирам по котиата но с баш си спортен конус може да е около 15 коня, иначе се чува повече турбото и харчи по малко.

За един ден как разбра ,че харчи по-малко...А за да има огромна разлика, би трябвало стария ти, да е бил яко заминал .

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми старият ми филтер беше менте, разхода ми е 7.5 на 100 с 4 човека по 100 кила и куче и багаш и сум карал в планината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми старият ми филтЪр беше менте, разхода ми е 7.5 на 100 с 4 човека по 100 кила и куче и багаЖ и сЪм карал в планината.

Като минеш 100К и направиш статистика за смяна на дебитомер, ще теглим една черта и ще видим има ли полза или няма ....

Редактирано от danvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера ми доиде филтера, и мога да ви кажа че има огромна разлика аз лично мисля с около 10 коня аз си зех к&н филтер панелен заштото не ми се правеха модификацирам по котиата но с баш си спортен конус може да е около 15 коня, иначе се чува повече турбото и харчи по малко.

:flipoff::lol: :lol:

Неграмотен та чак дрънкаш. Дори мисля ,че нямаш кола , така като гледам правописа предполагам ,че си на 3 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::flehan::flipoff:

Неграмотен та чак дрънкаш. Дори мисля ,че нямаш кола , така като гледам правописа предполагам ,че си на 3 :lol:

Tри бири или ракии :lol:

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като минеш 100К и направиш статистика за смяна на дебитомер, ще теглим една черта и ще видим има ли полза или няма ....

Ти па да не си некой пророк фе :flipoff::lol: :lol: Как точно го реши??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: :lol: :hilezh:

Неграмотен та чак дрънкаш. Дори мисля ,че нямаш кола , така като гледам правописа предполагам ,че си на 3 :hilezh:

Що бе!? Ти филтЕр немаш ли си по колата? Немаш си! Завиде му нещо, нали? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам филтЕр и на опаковкато пише 33,3 коня ,че ми дава ама по надолнище и само в Южна България . :bia:

Че има разлика има ама 10 коня :bia: . Хмм при идеални условия може би но малко вероятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):lol: :lol:

Неграмотен та чак дрънкаш. Дори мисля ,че нямаш кола , така като гледам правописа предполагам ,че си на 3 :)

не грамотем сум заштото не сьм писал бьлгарски от 10 години от 1 клас защтото бях в сащ и сега се вьрнах да работя тук ако мислиш че нямам кола ела на разиденциата в неделя и ще ти я дам да я караш. де да бях на 3 бири но сум на бачкане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тогава се извинявам. Моя е грешката ,че те помислих за второкласник :hilezh: Надявам се с една бира да си закърпим отношенията :hilezh:

е само една ако седнем да пием ще пием по 5-6 или повече :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се с една бира да си закърпим отношенията :D
е само една ако седнем да пием ще пием по 5-6 или повече :D

Чшшш, нема се сваляте! Не му е тука мястото! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Добре де, спортния филтър не е ли последното нещо което се слага на един ' модифициран ' двигател !? Инженерите в завода производител са сметнали колко точно въздух иска бараката и са му сложили необходимия филтър. Тоест ако сложим филтър който поема повече въздух и го вкарва в системата която е сметната да взима толкова - колкото и трябва, какъв е смисъла !? Папа повечко въздух, а в крайна сметка гълта толкова - колкото му трябва за текущия агрегат.

А това със повечето магарета и по - малкия разход на гориво след ' спортен филтър ' според мен е чисто психологическа нагласа, защото си си сложил нещо ' спортно ' на автомобила и айдеееееее тъгъдък - тъгъдък - 10 коня отгоре и 1 торба слама по - малко :hilezh:

Редактирано от dope_hat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Някой знае ли ефикасен начин за пране на спортния филтър без даго прецаквам? Нещо немисе дават 30-40лв. за глупавите препарати :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...