Jump to content

Спортен филтър!!!


corso

Recommended Posts

Ако колата ти има нужда от нов филтър всеки 2-3 седмици.... може би просто трябва да започнеш да купуваш по-качествени :steinigung:

djsmash, ако искаш дай ще видим в цифри колко повече е тръгнала колата. Имам верната техника за измерване. Така един път за винаги ще се види нещо черно на бяло.

Супер, хайде кажи кога искаш да видим, че и на мен ми е интересно, дали наистина тръгва или си въобразявам. :rotcol: Ако може Събота или Неделя, най-добре, че иначе съм на работа. Само, че надявам се ти да можеш да го сложиш както трябва за да може да се види реално за какво става въпрос. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Днес най-после го сложих както трябва (поне така мисля). Махнах горната част на кутията на въздушния филтър и сложих там новия. Маркуча, който влизаше във въздушната кутия го изкубнах от другата страна и затапих дупката с едно винтче :wall: . Направих няколко врътки да видя за колко време ще вдигна от 0-100 ... Разлика не видях днес. Единствено звукът се промени. Стана доста по-шумна. Ще го оставя тоя месец да видя дали поне разхода ще намали. :steinigung:

Редактирано от djsmash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как става номера с монтажа? Достатъчно е само да си купя филтър К и Н да го набуча или се прави нещо допълнително? В смисъл ако отида да си го купя от магазина мога ли сам да си го прасна на колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как става номера с монтажа? Достатъчно е само да си купя филтър К и Н да го набуча или се прави нещо допълнително? В смисъл ако отида да си го купя от магазина мога ли сам да си го прасна на колата?

По принцип е много лесно ... Щом аз успях ;) Като беше на Алфата ми трябваше само една скоба за да го задържа за маркуча, а сега на Аудито взех част от маркуча на Алфата, на който бях сложил филтъра и го сложих след дебитомера на Аудито :lol: На сайта на K&N има презентации как се слага филтъра на ралични модели коли. ;)

Пример:

http://www.kandn.com/instructions/57I-1000_inst.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от къде мога да си го купя тука в Бургас примерно или дори да е от София, има ли значение за какъв мотор е и какви пари горе долу вървят качествените

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от къде мога да си го купя тука в Бургас примерно или дори да е от София, има ли значение за какъв мотор е и какви пари горе долу вървят качествените

Импас 56 ЕООД

Адрес: София, ул. Черни връх № 67

Тел.: 029625706

Уеб сайт: www.impas56.com

E-mail: info@impas56.com

Има значение мотора до това какво ще ти пасне. Почват от 114лв. нагоре :hilezh: На сайта им можеш да пуснеш запитване какво могат да ти предложат за твоя мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има значение мотора до това какво ще ти пасне. Почват от 114лв. нагоре :hilezh: На сайта им можеш да пуснеш запитване какво могат да ти предложат за твоя мотор.

Питах ги и отговора им беше потресаваш за мен

няма кубатура 1.9 ==
има кубатура 1.6, 2.0, 2.3 и т.н

Тоя ме отказа напълно да вземам какъвто и да е филтър....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е така да ти отговорят.Защото са внисители и няма да се заниват с твоя филтър :bia: За тази цел си имат дилъри като мен.Писал съм ти лс колко струва и кога да ти го пратя .Какво искаш повече от това??

ПП. Сърди се сам на себе си и не обвиняваи другите,че не са ти обърнали внимание :bia:

Редактирано от Niki001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Айде и аз сложив филтару :hilezh: КН. Звука се промени особено ако монавам покрай някоя стена. Мисля че и турбинката се чува малко повече. А за вървежа още не мога да преценя дали се е подобрил. Но със сигурност се храни зверчето доста по добре от преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е ясен!

Дет се вика, има ли смъсъл от тва творение на тунингЪ или не, ако става върос за ТурбоПечка!

Аз лично не съм наясно за това питам! Има ли значение и толкова ли е важно количеството въздух при дизелЪ?

Или само ако, двигателя е пипан и дюзите пускат повече гориво!

Казвайте си мнението!

само да попитам какво е " върос" грамотния дето не прави грешки :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да попитам какво е " върос" грамотния дето не прави грешки :flipoff:

тук ясно се вижда че колегата е пропуснал буква ....а не че е сбъркал въпросната ..както обикновено ти правиш :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да попитам какво е " върос" грамотния дето не прави грешки :flipoff:

Е са е мУмента, да прегеледаЖ Фсичките ми постове за греЖки! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е са е мУмента, да прегеледаЖ Фсичките ми постове за греЖки! :steinigung:

при мен това се случи вече..момчето ми е прегледало темите..и видиш ли ми открило грешките ..и даже лично съобщение си имам :flipoff:..друг е въпроса, че в стремежа си да ме затапи пак е объркал буквите :flipoff:...по простата причина че незнае как се изговарят думите

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен това се случи вече..момчето ми е прегледало темите..и видиш ли ми открило грешките ..и даже лично съобщение си имам :steinigung:..друг е въпроса, че в стремежа си да ме затапи пак е объркал буквите :lol:...по простата причина че незнае как се изговарят думите

Кххх-гххх! :flipoff:

Кво си мислиш, че на мен не ми се е обяснил в либоф на лични? :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен това се случи вече..момчето ми е прегледало темите..и видиш ли ми открило грешките ..и даже лично съобщение си имам :) ..друг е въпроса, че в стремежа си да ме затапи пак е объркал буквите :flipoff: ...по простата причина че незнае как се изговарят думите
Кххх-гххх! :)

Кво си мислиш, че на мен не ми се е обяснил в либоф на лични? :)

Смотове такива :) А мен пък са ме пропуснали :flehan: Чувствам се недооценен :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смотове такива :all_coholic: А мен пък са ме пропуснали :respekt: Чувствам се недооценен :flehan:

Тва са си твои лични терзания! :respekt: Не занимавай целия форум с проблемите си! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва са си твои лични терзания! :) Не занимавай целия форум с проблемите си! :wall:

Това не е ли форум за взаимопомощ? :D:wall:

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ма аФтомобилна, а не душевна! :bia:

Пак съм объркал форумите :lol: , ама какво да се прави... Попрегледах мненията и останах с впечатление че това е форума на вестник "Лична драма" :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм объркал форумите :hilezh: , ама какво да се прави... Попрегледах мненията и останах с впечатление че това е форума на вестник "Лична драма" :hilezh:

Пак добре! Че от нивото на некой мнения, можеш да останеш с впечатлението, че си в "тийн проблем" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смотове такива :flehan: А мен пък са ме пропуснали :moon: Чувствам се недооценен :lol:

ако искаш ти дам ника на младежа да се попитате това онова...и да те застреля и тебе с някое лично ..как се пише и произнася на български :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искаш ти дам ника на младежа да се попитате това онова...и да те застреля и тебе с някое лично ..как се пише и произнася на български :flehan:

Вие с Цорцинка сте го наплашили :lol: Не виждаш ли че съвсем спря да пише младежа :lol: А ако ви знае какви сте дЕца ще дойде да ви извърти по едит зад врата да не се заяждате с него :moon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...