Jump to content

Подгряване на страничните огледала


ico22bg

Recommended Posts

Само не разбрах за какво си ме цитирал по-горе :lol:

Аз много добре знам къде се намира датчика и как изглежда - просто отговорих на въпроса дали тези огледала от 35 лв. имат такъв датчик т.е. отговора пак е същият(НЕ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг знае ли нещо повече. Как да се реши проблема?

То верно ,че има вече абсолютно същата тема,където и схеми бях показал,ама да постна и тук - да,след дълги питания и разследвания стигнах до заключението - датчика е в самите огледала,точно както го е заградил колегата на снимката.Възможните решения са :

1.Замяна със същите огледала (един Господ знае,колко ли са в Порше България)

2.(както аз направих) .Дясното ми огледало го разлепих от фолиото,свързах ги двете писти на късо и си грее екстра (сега не,щото бушон 9 ми е в джоба :rolleyes: ) - интересното е,че моите и двете нямат тези пластини ,вероятно са сменявани огледалата,а проблема ми беше ,че не грееше дясното и после чак установих след като го оправих че си греят постоянно

3.сменява се копчето на нагревателя на задния джам с такова с активно краче 3 и + -са от огледалата отива там.

4.Не му се вглеждаш толкова на този проблем и си караш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно или ще прекарам огледалата през бутона за задния джам, или ще си карам така без подгряване.

Тя и така си върви колата :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
То верно ,че има вече абсолютно същата тема,където и схеми бях показал,ама да постна и тук - да,след дълги питания и разследвания стигнах до заключението - датчика е в самите огледала,точно както го е заградил колегата на снимката.Възможните решения са :

1.Замяна със същите огледала (един Господ знае,колко ли са в Порше България)

2.(както аз направих) .Дясното ми огледало го разлепих от фолиото,свързах ги двете писти на късо и си грее екстра (сега не,щото бушон 9 ми е в джоба :steinigung: ) - интересното е,че моите и двете нямат тези пластини ,вероятно са сменявани огледалата,а проблема ми беше ,че не грееше дясното и после чак установих след като го оправих че си греят постоянно

3.сменява се копчето на нагревателя на задния джам с такова с активно краче 3 и + -са от огледалата отива там.

4.Не му се вглеждаш толкова на този проблем и си караш .

Ако се смени копчата за задния джам, трябва да се се прекарват и някакви кабели до огледалта предполагам или само смяна на копчето е достатъчна ?

Чудя се дали, да не ги оставя зимата да греят нон-стоп, сериозни последици има ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се смени копчата за задния джам, трябва да се се прекарват и някакви кабели до огледалта предполагам или само смяна на копчето е достатъчна ?

Чудя се дали, да не ги оставя зимата да греят нон-стоп, сериозни последици има ли ?

Изгарят по-бързо колега - това са последиците. Аз мислех да не прекарвам кабели до самите огледала, ами да прекъсна захранването на огледалата преди бушон 9 и да го прекарам до ключето за задното стъкло. При мен обаче се оказа че на бушон 9 имам и други консуматори( аз съм с типтроник и на този бушон ми е вързан дисплея на типтроника :respekt: )

Та в крайна сметка просто си разкачих огледалата от клемите и сега след месец най-вероятно ще ги връзвам пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде, ако някой измисли по-безболезнена алтернатива... да пише :flipoff:

ако е само това,че ще изгорят по-бързо... зимата може би ще ги оставя непрекъснато да греят....тва е

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...