Jump to content

A4 1.8T AEB


timon_tg

Recommended Posts

пичове наточил съм се на 1 audi A4 1.8T AEB ... кажете заслужава ли си този двигател ? пича му иска 9000 лева.. закараьме го на диагностика..не изкара никакви сериозни грешки.. колата е 98 година супер запазена !

дайте малко професионални съвете и при почече късмет се включвам от понеделник активно в състава!

благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам с такава , ама 1996 и сам много доволен, с газов инжекцион съм и ми гори 9 навън и 10 - 11 в града газ, таи 4е може и газ да и сложи6 ако ти се занимава, вземаи, не мисли изоб6то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове наточил съм се на 1 audi A4 1.8T AEB ... кажете заслужава ли си този двигател ? пича му иска 9000 лева.. закараьме го на диагностика..не изкара никакви сериозни грешки.. колата е 98 година супер запазена !

дайте малко професионални съвете и при почече късмет се включвам от понеделник активно в състава!

благодаря

съмнително евтино - огледаи си я под лупа , да не намажеш някоя промоциика после да си я водиш половин година по сервизи...успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съмнително евтино - огледаи си я под лупа , да не намажеш някоя промоциика после да си я водиш половин година по сервизи...успех

абе не е чак толкова евтино, те сега толкова вървят като ги гледам, особено пък и бензините, защото са по-евтини от дизелите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм без турбината и градско 12-13 извънградско 9 без много да натискам педала. Все пак явно твоята наистина гори малко. Поздравления

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да ви питам има ли модели 98 без бордови компютър, тъй като не видят да има на лосчето нещо за управлението му ? със стария волан е колата ?

10х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е със стария волан, 100% не е 98ма година.

Има дребни разлики между 98ма и по старите:

След 98:

-новия волан - кожен

-топката на скоростния лост - също облицована в кожа

-задната седлака трябва да има 3 облегалки за глава, ако има 2 значи е от по стария модел

-като отвориш вратите, долу в ъгъла на самите кори има малки габаритни светлини, по старите ги нямат.

-таблото е различно, новите са с малки цифри, а старите са с по-големи

-панела на климатроника - +/- бутоните за температурата и вентилатора са гладки след 98ма, а при по-старите имат едно скосяване в горния край.

Огледай добре и ще видиш разликите.

От друга страна по този ВИН който си дал, изглежда да е 98ма. Последното W е за 98, V-97ма и T-96та.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...