Jump to content

Ауди б4


Recommended Posts

Решил съм,да купувам в близките дни Б4-авант.спрял съм се на 2.0 Е.макар че много ме изкушава и 1.9 ТДИ.Питането ми е следното :имали Б4 с двигател моно-инжекцион ,и ако има кое е по добре като мотор пълна инжекция или моно-инжекция.предполагам че на моно-инжекцията по леко и поняса газова уредба...и техническо обслужване.Понеже сам млад неразбирач, всеки един ваш съвет ще ми е от полза. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, аз съм с този мотор (2.0 моноинжекцион АБТ) и карам на газ, много е лесен за поддръжка, като цяло съм доволен, но е малко тромав, с други думи като реша да изпреварвам си е цял "ритуал"! :bia: Аз на твое място бих вземал пълната инжекция, жалко че като си купувах колата намах представа за съществуването на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моят глас за 2.0 пълна инжекция АВК с електрически инжектори 115к.с. /доскоро карах такъв/ по-еластичен от моноинж. и елементарен за газифициране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с 2.0 пълна инджекция,много добре си върви и на газ и на бензин,почти няма разлика м/у две,+ това става обикновена газ.уредба(не инжекцион),ко ти трябва повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако беше преди една година, щях да ти кажа земи си дизел, щот ще спестиш пари, пък ся стана така, че е все едно дали ще караш дизел или газ, дори на газ е по-евтино :hilezh: макар че аз съм си ЗА дизела, щот мразя коли на газ и съм казал, че никога няма да си взема бензинка и да я осера с газово ПОВЕЧЕ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако беше преди една година, щях да ти кажа земи си дизел, щот ще спестиш пари, пък ся стана така, че е все едно дали ще караш дизел или газ, дори на газ е по-евтино ;) макар че аз съм си ЗА дизела, щот мразя коли на газ и съм казал, че никога няма да си взема бензинка и да я осера с газово ПОВЕЧЕ ;)

Тоа па :flehan::hilezh:

Решил съм,да купувам в близките дни Б4-авант.спрял съм се на 2.0 Е.макар че много ме изкушава и 1.9 ТДИ.Питането ми е следното :имали Б4 с двигател моно-инжекцион ,и ако има кое е по добре като мотор пълна инжекция или моно-инжекция.предполагам че на моно-инжекцията по леко и поняса газова уредба...и техническо обслужване.Понеже сам млад неразбирач, всеки един ваш съвет ще ми е от полза. :)

И 115 коня (ABK) и 90 коня (ABT) 2.0 се правят с обикновена газова

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...