Jump to content

Секретни болтове: Препоръчайте модел и магазин


Recommended Posts

Гледам има всякакви модели и варианти, но чувам, че и те не помагали много, ако решат да те оставят на трупчета. И все пак препоръчайте някакви читави и с една идея по-трудни за сваляне. Моля опишете ми как изглеждат и от къде да си ги купя! :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам има всякакви модели и варианти, но чувам, че и те не помагали много, ако решат да те оставят на трупчета.

И аз се интересувам.

Ппоръчах на един приятел да донесе от САЩ, дано са нещо по-различни, щото напоследък чувам лоши неща за това което се случва в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копуваш си супер секрети.И къде прибираш секретчето?В багажника или в жабката :hilezh: никой не се сети,че си го "скрил" там :hilezh: Те аидуците да не са малоумни първо там търсят,99% секретчето есе намира там.Такаче каквото и да сложиш ефекта е забавяне нищо повече. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам има всякакви модели и варианти, но чувам, че и те не помагали много, ако решат да те оставят на трупчета. И все пак препоръчайте някакви читави и с една идея по-трудни за сваляне. Моля опишете ми как изглеждат и от къде да си ги купя! :)

Колеги, вашите отговори се съдържат във моя въпрос!!! :steinigung:

Моля ви, дайте такива, които липсват в него... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

болтове се продават в повечето големи центрове за гуми.

Аз лично си сможих някакви от Диана-та, като 4-ри болта са ти 20 или 25 лв, не си спомням точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Ъпвам старате тема за да питам:

Ако купя секретни болтове от магазин, човекът, който си купи след мен същите ли ще вземе? Тоест дали се различават болтовете, когато са от един производител или не? Питам, понеже ми се струва глупаво да си вземеш секретни болтове, които са масови. Вариантът с по 2 болта на колело прекален ли е? Далеч съм от мисълта, че ще спра изпеченич крадец, но искам да се прдпазя поне от разните келешари.

И още нещо: джантите ми имат капачки, които се заключват с ключе (специално, а не шестограм) - мога ли да разчитам, че това заключване на капачките може да ме предпази също?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме интересува. Казаха ми, че в Порше също продавали. Струва ли си да дадеш повече пара? "По-секретни" ли са от тя в магазинчетата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпвам старате тема за да питам:

Ако купя секретни болтове от магазин, човекът, който си купи след мен същите ли ще вземе? Тоест дали се различават болтовете, когато са от един производител или не? Питам, понеже ми се струва глупаво да си вземеш секретни болтове, които са масови. Вариантът с по 2 болта на колело прекален ли е? Далеч съм от мисълта, че ще спра изпеченич крадец, но искам да се прдпазя поне от разните келешари.

И още нещо: джантите ми имат капачки, които се заключват с ключе (специално, а не шестограм) - мога ли да разчитам, че това заключване на капачките може да ме предпази също?

Всички болтове са различни. Вероятността да се намерят два еднакви ключа е малка!

Вариантът с по 2 секретни болта на колело е прекален!

Аз съм купувал ментета от Илиянци за около 15 лв., но са от мек материал и отделно им се люпи никела, което е много неприятно. Предимството на ментетата, е че ги продават с два ключа.

Миналата година купих за Мазда секретни гайки от Мотоексперт, немски, мисля- AEZ. Уникална изработка, и не бяха скъпи.

Иначе съм купувал и от Еуратек, от Шкода Октавия. Те са си произведени за Фолксваген групата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз съм взимал болтове от Порше-то. Мисля, че е по-добре да вземеш оттам, защото ще ти паснат точно на конусите (а не както на евтините с универсални конуси, и после да се чудиш защо ти се разхлабват джантите). И броят на секретите е по-голям. Над 20 , и всяка упаковка била с прозиволен секрет. И, няма как да се хване болтас с ключ, т.к. са с въртяща се глава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...