Jump to content

Проблеммм


babaka

Recommended Posts

Колеги защо на шофиорското место под стелката в средата е мокрооо при педалите е сухо а в средата е мокроо от каде може да идва тази скапана водааа

Редактирано от babaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

И при моята Б4-ка се случва същото явление,най-вероятно ще е от уплатненията нещо,нямам си идея...ако може някой който разбира да даде съвети,мерси предварително. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно гумено маншонче на жилото за отваряне на предния капак;провери дали не е излязло от мястото си.

Намира се в дясно от кутията с предпазителите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На В3-та ни, а то е като при В4 влизаше вода през вентилатора на парното (листа и мръсотия) и защото я спираме все с наклон на дясно през тръбопровода на парното (но този дето излиза под седалката) и мокри в краката на предната дясна седалка и малко отзад. Пипни там с ръка, ако е мокро... проблема е ясен, ще минеш с едно почистване!

Успех :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми не от дясно не е мокро само от при шофиорското место нека колегата да обясни пак за това маншонче че неразбрах нещо.и друго искам да споделя онзи ден като валя и ударих в една солидна локва и точно след 2 сек след като минах през нея предния ми прозорец се испоти целия точно за 3 сек сичко се испоти в колата едвам ги управих после защо така

Редактирано от babaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижжж далии подаа си е на местотоо,провери за дупкааа и се пише "шофьор"...ама друг път ще ти кажа защоооо..амиин! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако предното стъкло ти се омазва отвътре значи радиаторче на парното. То е към 35-40лв ама е голяма хамалогия да се смени. Аз сменях отне ми към 12 часа почти без почивка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...