Jump to content

Кажете си мнението за тази кола ?


Recommended Posts

Кажете си мнението за тази кола ???

http://www2.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmen...208330123716950

Каква според вас е цената която си заслужава да даде човек за нея , защото Ми се струва , че е завишена .

Не е с климатроник , а с Климатик , няма кожа (не че е задължително , но все пак 11800лв. не са малко в този случай).

Дайте съвет !! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпа е, в Бургас има една такава, обаче комби със сменени стопове като на пасат 5-ца, сменени фарове и т.н., супер запазена и с чип, за 10200 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази не е 99 - най вероятно е 97г и като гледам хич не са реални тия км.

Не, бе, може да е и 99г., но за километрите е сигурно...а може и да е германска, зависи...като гледам цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е скъпа и е доста съмнително да е на тея километри.Моторът не е лош и като вървене и разход ще останеш доволен + че е относително евтин за подръжка.

Но за тая кола повече от 5 х евро :bia:

Редактирано от optimist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се види. Тия от къщите слагат стари снимки, колата може да не е реално на снимките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е внос от Италия , Изглежда така както е на снимките ,видях я вече. Няма следи от удари фаровете и стоповете не са сменявани .Колкото до километрите е ЯСНО че не са реални ,ама все пак е дизел мотора е "як" :blink: . Годината : на прозорец е 98год. първоначална регистрация 99год.

Салона е в много добро състояние , просто не е за вярване (Италианка е все пак) . Обаче за мен липсата на Климатроник нещо ме отдалечава !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари можеш и а6 да намериш и то не много лошо.На пасата климатроника изглежда ужасно на таблото и не знам как са го измислили ама не е свят. Виж дори от старите А6ци с 2.5Тди 115 или 140 магарета къде по- кола е от пасата а за под 10000х можеш да намериш 97г даже и 4х4 и е поне 3 пъти по-здрава от пасата във всичко :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица трябва да взема едни парички и ще пускам мойта А4 1.9тди сигурно да се продава ако не бързаш толкова ще ти пусна линк да е видиш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много ми е голям този мотор 2.5

какво имаш предвид ? от старите А6 с4 94-97г моторите са сравнително евтини за подръжка напълно съпоставимо с АФН 4 цил 110 кс. Разликата идва минимална а дори 115 кс версия на петака върви много приятно особено в обороти а разхода градско\софия\ е около 9 и 6 извън със съвсем неикономично каране да не мислиш че 1.9 харчи по-малко а за турбото неговото е с променлива геометрия и се нуждае периодично от внимание я някой клапан я геометрийката на А6 примерно от това поколение аз за счупено турбо не съм чувал. Пък и карах такава 50 хил.км в момента я кара бащата и е супер доволен веднага засили BMW-то :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бора-та и е висока цената, но само след година каране на пасата и на бората, парите дадени през целия период за двете ще се изравнят :icon_confused:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...