Jump to content

Съвет за размер на гуми и джанти.


Recommended Posts

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нещо за тия нови предложения?

Мен АЕZ-то доста ми хареса. Нали съм си комуненце, та си падам по петолъчките. :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си знаеш най-добре.:hilezh: Ако разчиташ на мнения и предложения,никога няма да има еднозначно мнение защото вкусовете са различни.На мен новите предложения не ми допадът:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен оригиналната 17-ка на Б6 много ми харесва! Последните на АЕZ не ми допадат.Много са тънки спиците и ще стой не сериозно на колата...мое мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен оригиналната 17-ка на Б6 много ми харесва! Последните на АЕZ не ми допадат.Много са тънки спиците и ще стой не сериозно на колата...мое мнение.

Няма ги бе колега, а когато се появят са в изтормозено състояние и за безумни пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, свърши се с търсенето. dance.gif Днес най-после успях да си харесам гуми и джанти и да ги купя. dance.gif Падна ми як товар от плещите, че ми беше поомръзнало вече.

Съвсем неочаквано и непланирано взех оригинални немски ABT джанти, производство на BBS. Не очаквах да попадна на нещо толкова квалитетно. 7.5 инча са с ЕТ 35. Гумите са Pirelli PZerro rosso 225/50/17 с ок. 5 мм. грайфер. Застанаха доста добре в калниците (според мен) и така доказах на себе си и на доста недоверчиви колеги, че това е идеалният размер гуми за А4-Б6. Доста съм доволен от сделката и сега само едно прахово освежаване и едни финни фланци на джантите и всичко ще е перфектно.

Мерси на всички отзовали се по време на голямото избиране!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

E как да не съм горд с избора? В сайта на ABT моите са на четвърта позиция. :respekt:

http://www.abt-sportsline.de/tuning/shop/A...Sportfelge-465/

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами смее ли някой да ти каже нещо за грозотиите дето си си харесъл :respekt: Сега сериозно. На мене лично много ми харесват и мисля стоят добре на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумите са Pirelli PZerro rosso 225/50/17 с ок. 5 мм. грайфер.

Тъй като въпросните гумета не вършеха добра работа особено на мокро, от днес съм с GOODYEAR EAGLE F1 с DOT 4206 и над 6 мм. грайфер. :)

Още не знам как се държат, но пък на дизайн са ненадминати. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като въпросните гумета не вършеха добра работа особено на мокро, от днес съм с GOODYEAR EAGLE F1 с DOT 4206 и над 6 мм. грайфер. :D Още не знам как се държат, но пък на дизайн са ненадминати. :)
Е оказа се, че са още по-зле и от предишните. :D Явно са се изпекли и не става нищо от тях. Тия дни прежалвам солена сума за едни нови Фулди и да се приключва.
А честито за джантите ! Важно е на теб да ти харесват ! ;)
Мерси! Напълно си прав, а и те все повече ми харесват. :flehan::D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...