Jump to content

Светлини - проблем


krossfirebg

Recommended Posts

Здравейте, реших и за да потърся помощ. Порових се във форума, но нещо не намерих това, което търся. Става въпрос за Audi 80 1.6 бензин. От известно време имам следния проблем: Когато запаля колата (от време на време, не винаги), няма никакви светлини - нито фарове, нито мигачи. Само светкавицата е наред. Като я загася и след малко я запаля отново - се появяват и след това няма проблем. Днес, обаче при 3-4 паления и гасения, не се появиха светлините пак. Почаках малко и пробвах - ОК. Бушоните са наред (проверих ги един по един). Според мен е контактна история, но къде :blink: И ако някои знае, кой точно бушон е за тези светлини, ще съм много благодарен....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших и за да потърся помощ. Порових се във форума, но нещо не намерих това, което търся. Става въпрос за Audi 80 1.6 бензин. От известно време имам следния проблем: Когато запаля колата (от време на време, не винаги), няма никакви светлини - нито фарове, нито мигачи. Само светкавицата е наред. Като я загася и след малко я запаля отново - се появяват и след това няма проблем. Днес, обаче при 3-4 паления и гасения, не се появиха светлините пак. Почаках малко и пробвах - ОК. Бушоните са наред (проверих ги един по един). Според мен е контактна история, но къде :hilezh: И ако някои знае, кой точно бушон е за тези светлини, ще съм много благодарен....

Щом ти бачкат от дъжд на вятър не е бушон - а от ръчката дет се вкл. светлините - иска малко профилактика.

Ето ти бушоните fussb3b4pv0.th.jpg

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти бачкат от дъжд на вятър не е бушон - а от ръчката дет се вкл. светлините - иска малко профилактика.

Ето ти бушоните fussb3b4pv0.th.jpg

Thanks за схемата. Ще ми е полезна.. :hilezh: Само,че те са някалко ръчки ... Една за фаровете, една за мигачите, и за чистачките.... те не работят ... :hilezh: Не знам .... не съм изобщо по колите ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших и за да потърся помощ. Порових се във форума, но нещо не намерих това, което търся. Става въпрос за Audi 80 1.6 бензин. От известно време имам следния проблем: Когато запаля колата (от време на време, не винаги), няма никакви светлини - нито фарове, нито мигачи. Само светкавицата е наред. Като я загася и след малко я запаля отново - се появяват и след това няма проблем. Днес, обаче при 3-4 паления и гасения, не се появиха светлините пак. Почаках малко и пробвах - ОК. Бушоните са наред (проверих ги един по един). Според мен е контактна история, но къде :hilezh: И ако някои знае, кой точно бушон е за тези светлини, ще съм много благодарен....
Забравих ..... габаритите работят при това положение (когато другите светлини ги няма), касетофона работи, но тези неща не са вързани със контакта. Така, че да не би контактния ключ да трябва да се позачисти ..
Иди на майстор даваш някой лев и готово - ако не тука с търсачката има теми как се свалят и се чистят и т н .
ОК.. Thanks за помоща .. :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих ..... габаритите работят при това положение (когато другите светлини ги няма), касетофона работи, но тези неща не са вързани със контакта. Така, че да не би контактния ключ да трябва да се позачисти ..ОК.. Thanks за помоща .. :hilezh:

Може и там да има проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако си от Пловдив звънни на 0895476777 и ще ти оправим ключа.Или поне ще го видя и ако не мога да го оправя ще ти кажа къде да си вземеш друг.(това е много краен вариант - разтопена букса)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших и за да потърся помощ. Порових се във форума, но нещо не намерих това, което търся. Става въпрос за Audi 80 1.6 бензин. От известно време имам следния проблем: Когато запаля колата (от време на време, не винаги), няма никакви светлини - нито фарове, нито мигачи. Само светкавицата е наред. Като я загася и след малко я запаля отново - се появяват и след това няма проблем. Днес, обаче при 3-4 паления и гасения, не се появиха светлините пак. Почаках малко и пробвах - ОК. Бушоните са наред (проверих ги един по един). Според мен е контактна история, но къде :hilezh: И ако някои знае, кой точно бушон е за тези светлини, ще съм много благодарен....

При мен го имах същия проблем, от контактния ключ порпинцип като запалиш ключа трабва да се връща 2-3см назад има прожинка моята беше здала багажа и не се връщаше и нямах нито светлини нито мигачи нито чистачки и в началото винаги като запаля го връщах малко сам но след това го оправих, провери и ти да го нямаш този проблем :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай с контактен Шпрей

може да се зазапало нещо,да е замасило и да не прави добър контакт

това в най-добрич случай-пробвай,поне не изисква сваляне и т.н.

и ако нема ефект-нема начин-или сваляш и дириш дека е проблемОт или на мастор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,наистина може да се оправи с шпрей.Но най-добре отиди на сервиз да я погледнах.Поздрави :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, реших и за да потърся помощ. Порових се във форума, но нещо не намерих това, което търся. Става въпрос за Audi 80 1.6 бензин. От известно време имам следния проблем: Когато запаля колата (от време на време, не винаги), няма никакви светлини - нито фарове, нито мигачи. Само светкавицата е наред. Като я загася и след малко я запаля отново - се появяват и след това няма проблем. Днес, обаче при 3-4 паления и гасения, не се появиха светлините пак. Почаках малко и пробвах - ОК. Бушоните са наред (проверих ги един по един). Според мен е контактна история, но къде :bia: И ако някои знае, кой точно бушон е за тези светлини, ще съм много благодарен....

Thanks на всички за отзивчивоста .. :-) .... Ще я закарам на сервиз да погледант, то и други неща има да се правят, така че .... :2gunsfiring_v1::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
При мен го имах същия проблем, от контактния ключ порпинцип като запалиш ключа трабва да се връща 2-3см назад има прожинка моята беше здала багажа и не се връщаше и нямах нито светлини нито мигачи нито чистачки и в началото винаги като запаля го връщах малко сам но след това го оправих, провери и ти да го нямаш този проблем :steinigung:

Малко късно отговарям, но по добре късно отколкото ... :-) Явно ключа за запалването е проблемен, но като го върна малко (2-3см) назад е ОК. Сега се закрепи положението - вече 5-6 месеца не е правил проблеми, та ... си работи. Много thanks за помоща,че се бях притеснил от какво може да е. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...