Jump to content

Кажете сервиз за диагностика


evildevil

Recommended Posts

Колеги, утре идвам в София за оглед на едно Ауди А4. Плановете ми включваха диагностика при Мишо от Горубляне, но за съжаление като му звъннах да запазя час бях изненадан неприятно. Мишо имал доста работа по ангренажния ремък на някаква А8-ца и не знае дали ще си свърши работата на време, за да се прибере в сервиза и да ми свърши работа. Та може ли някой да ми каже някой що годе свестен диагностик около кв. Подуене или поне не много далече. Мисълта ми е да я включат на компютър и да ми кажат има ли някакви проблеми колата или да я взимам :flipoff: Ако има значение Аудито е А4 2000г. 1.9ТДИ ПД, 116 коня авант. Благодаря на всички отзовали се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз "БОШ"

гр. София,

Кръстовище бул. Ген Данаил Николаев и ул. Искър

Работно време: 9.00 - 17.00 ч.

тел.: 02 944 1808

Редактирано от Freestyler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз "БОШ"

гр. София,

Кръстовище бул. Ген Данаил Николаев и ул. Искър

Работно време: 9.00 - 17.00 ч.

тел.: 02 944 1808

Да, това е МОТОМАН.

Трябва да свършат работа но си запази час предварително. Може и да не пазиш и да чакаш на място ако имаш време. Във всички случаи се обади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мерси за бързите отговори колеги! Сигурно ще е БОШ. Мерси отново! :love:

Да, но не! В БОШ ми казаха, че най-рано другата седмица мога да си запазя час за диагностика, така че отпадат! Някой ако има други предложения, моля...

Редактирано от doncheff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0887 707 209 - търсиш Пепи. Сервиза му е в кв. Левски, някъде тук около кръга, ама той ще ти обясни по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...