Jump to content

колко вдигате с НГ


niki76

Recommended Posts

колеги отварям темата за да се вкючат тези които карат купета с такъв мотор.има хора които се самняват какво може този двигател.та споделете кои колко го е изпъвал .та да си правят изводите някои хора.

Редактирано от niki76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 201
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колеги отварям темата за да се вкючат тези които карат купета с такъв мотор.има хора които се самняват какво може този двигател.та споделете кои колко го е изпъвал .та да си правят изводите някои хора.

220 на гас със куатро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

275км/ч на МАЗ свинска, сигурен съм, че и още можеше, ма се събудих деа.

Тая тема нема ли кой да я разкара?!? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

275км/ч на МАЗ свинска, сигурен съм, че и още можеше, ма се събудих деа.

Тая тема нема ли кой да я разкара?!? :unsure:

На който не му изнася темата да не пише само глупости

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а така.на азис маи нещо не му се нрави.незнам защо обаче.да ни светне ако иска

Ти колко дигаш?

Аз с НГ съм праил 245 на път за морето...... незнам дали още можеше... мен ме фвана шубето да настъпвам повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярвам ти аз на 230 се отказах.просто на някои да им стане по ясно.мойто го карам от 2001 и знам кво може колицата,може на старта да не е от наи бързите но вдигне ли обороти мн по нови колички разплаква и отказва по магистралата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярвам ти аз на 230 се отказах.просто на някои да им стане по ясно.мойто го карам от 2001 и знам кво може колицата,може на старта да не е от наи бързите но вдигне ли обороти мн по нови колички разплаква и отказва по магистралата

Аз мойта я чипнах и ми омръзна много бързо... сега съм събрал пари и мисла да си поръчам един турбо кит

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а така.на азис маи нещо не му се нрави.незнам защо обаче.да ни светне ако иска

Ами примерно защото може би АЗИС е имал НГ доста преди ти да знаеш какво значи!

Ся с тая тема ко тряя да разбираме, колко вървежен изтребител е 2.3 ли ве :unsure::bia::motz::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна инсинуациа, аз такова само съм чувал че има и мнооо вървяло, дедо му на един приятел кара двуплощник торник в Ябланица, и ми каза, че един път летел над магистралата и некво NG го е бегало, а вече е бил изпущил торта и бил олекнал, и бил набрал якУ, начи тва NG е карало с над 300. :bia::unsure::motz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники 76 НЕ е по-темата, обаче аз с АСЕ съм вдигал 250 на магистралата, обаче ми треска прекъсвач!

Ся съм му сложил турбо, обаче още не е настроена колата! Очаквам да е към 480-500 коня!

Много вървят тея Аудита ве брат да знаиш! Ти ако си вдигал 230 според мен можеш още, я слезни запали и иди го изпъни както трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники 76 НЕ е по-темата, обаче аз с АСЕ съм вдигал 250 на магистралата, обаче ми треска прекъсвач!

Ся съм му сложил турбо, обаче още не е настроена колата! Очаквам да е към 480-500 коня!

Много вървят тея Аудита ве брат да знаиш! Ти ако си вдигал 230 според мен можеш още, я слезни запали и иди го изпъни както трябва!

Брат....... като си направя колата,искаш ли да спънем бегачките да видим кой е свършил по добра работа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат....... като си направя колата,искаш ли да спънем бегачките да видим кой е свършил по добра работа?

Па тия бИгачки са си достатъчно спънати ве, кво повече има ги спъвате. Мухахахаххахаха :flehan::motz::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат....... като си направя колата,искаш ли да спънем бегачките да видим кой е свършил по добра работа?

Да ве може, ама там на оная отсечка пловдив-пазарджик дето няма мантинела, шото ся кът ми я направят

мисля че ще тресна 280-290 и ме е страх!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве може, ама там на оная отсечка пловдив-пазарджик дето няма мантинела, шото ся кът ми я направят

мисля че ще тресна 280-290 и ме е страх!

Ще си намериме още 2-3 коли ще отцепим една отсечка и ще фанем някой с камера да снима :flehan: Мое сложим и по някой лев ако искаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го мъчил и повече от 220 само ако го пусна от балкона.Издънвах тенекето под педала за газта, с палеца леко гъделичкам мотора през дупката :flehan: и тва си е...може и некъф куц да съм оцелил,но повече не искаше.

Редактирано от longrunner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си намериме още 2-3 коли ще отцепим една отсечка и ще фанем някой с камера да снима :flehan: Мое сложим и по някой лев ако искаш

колега дай няква насока че си вземах един мотор мб и ся немога да го зглобя а колко лесно го разглобих само и ся се охълцах скаипа ми е auditeam1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за последната НГ вдигнах 6х100, значи 600, и съм заспал та пропуснах зарята...

не знам дали е по темата...ако не е, ще ме извините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за последната НГ вдигнах 6х100, значи 600, и съм заспал та пропуснах зарята...

не знам дали е по темата...ако не е, ще ме извините.

То и по Великден става една...последния път ме спряха че съм се движел с 3 км/ч,неправилно спиране и престрояване и съм задържал движението по тротоара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за последната НГ вдигнах 6х100, значи 600, и съм заспал та пропуснах зарята...

не знам дали е по темата...ако не е, ще ме извините.

аа колега ти сигурно си карал с добавки :flehan::blink:

Редактирано от T.Todorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове,работата не е че нг е наи як,ама се иска акъл за да се разбере.от заяждане фаида няма,и ако се имате за фенове трябва да има разбиране и подкрепа.иначе тая песен.....моя х....й е наи голям го знам.евала на колегите дето си туниговат колите и разнасят правосъдие на дебилите с<<моята върви наи много===евала zzlur.samo taka

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...