Jump to content

AUDi TT


genkov4336

Recommended Posts

Здравеите от скоро съм тук и мисля да се кача скоро на AUDI-TT но ме интересува как стои въпроса със потдръжката на такава машина.Става на въпрос за старото ТТ.Интересува ме окачване,ходова част и др.Аз знам че тези машини са с алуминеви купета сигорно ще е голиям проблем с смяната на калници или др.вслучаи че някои задрямал шофиор те чукне.Ако някои има мнение ще се радвам да сподели.Благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите от скоро съм тук и мисля да се кача скоро на AUDI-TT но ме интересува как стои въпроса със потдръжката на такава машина.Става на въпрос за старото ТТ.Интересува ме окачване,ходова част и др.Аз знам че тези машини са с алуминеви купета сигорно ще е голиям проблем с смяната на калници или др.вслучаи че някои задрямал шофиор те чукне.Ако някои има мнение ще се радвам да сподели.Благодаря ви.

За тази цел с ударите има каско. Ако си без каско не очаквай да ти е евтино. Аз си взех новото ТТ преди 10 дни и много се кефа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мотора да съгласен съм но за окачването не бях сигорен но щом казваш значе работата не сериозна.А относно колегата с новото ТТ -да ти е честито :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма база за сравнение между а3 и тт,иначе ако някои с тт има път към Казанлък да се обади :zustimm:

Съгласен съм с теб, единственно ако говориш за новата модификация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи с кой двигател си, но ако вземеш стандартния 1.8T, по него няма нищо особено - същият двигател го слагат и на A4 и на A3, доколкото знам.

За всичко останало - каско. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...