Jump to content

тресе волана при спиране


Mitakaa

Recommended Posts

Ем тогава си прецени ако ти се наложи да спираш екстремно кво ще те спре?

Спирачки и гуми са най-важното останалото е ташак работа.

днес гледах предни дискове 68 лева единия диск направо ме заболя :) главата продавача каза че са немски :wall:ша ги купувам нямям друг избор :wall: пак дано се управи :wall:

Редактирано от miki69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

kolega

problema ti e v prednite diskowe nai-we4e.

polu4ava se i ako q zakara6 na avtomiwkata.Tam naopravo im ebavat maikata.

novi sloji6 li - sa6tata rabota moje da stane. i az imam takav problem no maistora mi kaza 4e kofti use6taneto ni6to drugo

moq savet e - idi na strugar no da e stabilen

ako strugat mu e s edin noj oba4e nedei/trqbva ednowremenno ot dwete strani 6tot ina4e ni6to ne pravi6/

uspeh

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolega

problema ti e v prednite diskowe nai-we4e.

polu4ava se i ako q zakara6 na avtomiwkata.Tam naopravo im ebavat maikata.

novi sloji6 li - sa6tata rabota moje da stane. i az imam takav problem no maistora mi kaza 4e kofti use6taneto ni6to drugo

moq savet e - idi na strugar no da e stabilen

ako strugat mu e s edin noj oba4e nedei/trqbva ednowremenno ot dwete strani 6tot ina4e ni6to ne pravi6/

uspeh

да ама ако ги остаржа риска е по голиам може да стане беля все едно да играиеш на руска ролетка с пистолет :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес гледах предни дискове 68 лева единия диск направо ме заболя :wall: главата продавача каза че са немски :hilezh:ша ги купувам нямям друг избор :bia: пак дано се управи :bia:

За тия пари няма да ти дадат да се снимаш с немски дискове... Най-евтиния вариант - тръктек - е около 160 лева... без разни отстъпки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари няма да ти дадат да се снимаш с немски дискове... Най-евтиния вариант - тръктек - е около 160 лева... без разни отстъпки.

пиша това което ми казаха в магазина а дали са немски никой не знаи :hilezh: на друго място ми предлагат италянски за 90 лева, :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм имал същото преживяване ... Едно постче, от преди години ще цитирам ..

По живо, по здраво днес проблема с тегленето при спиране се разреши. Причината беше локализирана и отстранена мигновенно. Аз лично за първи път виждам такова нещо. Това беше последното нещо което очаквах, че може да се е случило. Поствам няколко снимки и ги оставям без коментар.....

hpim11886do.jpg

hpim11918po.jpg

hpim11902oi.jpg

Само за уточнение. Причината беше неправилен монтаж, а накладките бяха чисто нови.

Така, че предположението на колегата Radi_B4, "пукната накладка", също е много вероятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Така, че предположението на колегата Radi_B4, "пукната накладка", също е много вероятно.

:bia:

Същата накладка и аз свалих...

То тук вече е драма на пет различни теми :hilezh: - като се почне с карета, криви гуми :lol:

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С новото каре,почти го няма това тресене,много рядко се появява и при доста силно натискане на спирачките :hilezh:

:respekt:

Безнадежден случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С новото каре,почти го няма това тресене,много рядко се появява и при доста силно натискане на спирачките :flehan:

Значи проблема не е в карето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моита днес я водих на гинеколог и се оказа че нямам криви дискове :flehan: като разбрах ми олекна оказа се че ми задържат цилиндрите :) а за тресене на волана при спиране диагнозата е криви дискове потвардено на 100% от гинеколога ми :D добре че аз го нямам този проблем :hilezh::D:flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,не е в карето,но някак си по-малко се усеща тресенето колкото и да ви е странно иначе... и аз като miki69 ще я карам на гинеколог,че дисковете са си за смяна,поне предните.. днес свалях гумата и ми направи впечатление колко са износени... предстои им ремонт чрез подмяна :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,не е в карето,но някак си по-малко се усеща тресенето колкото и да ви е странно иначе... и аз като miki69 ще я карам на гинеколог,че дисковете са си за смяна,поне предните.. днес свалях гумата и ми направи впечатление колко са износени... предстои им ремонт чрез подмяна :flehan:

АДАШ ТУКА В РУСЕ ПРОУЧИХ ИТАЛЯНСКИ-90ЛЕВА,НЕМСКИ-140ЛЕВА,ЗА Б3 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....ИТАЛЯНСКИ-90ЛЕВА,НЕМСКИ-140ЛЕВА,ЗА Б3 .... :

Хмм.. :flehan:

Кви са тия цени - за обикновени или вентилирани дискове.

Миналото лято купувах БРЕМБО ,стуваха някъде към 80 / не вентилирани / ,

и съм много доволен от тях засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм.. :flehan:

Кви са тия цени - за обикновени или вентилирани дискове.

Миналото лято купувах БРЕМБО ,стуваха някъде към 80 / не вентилирани / ,

и съм много доволен от тях засега.

РАЗБИРАСЕ ЧЕ ВЕНТИЛИРАНИ ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ Е ПРЯСНА ОТ 10,07,2008 ГОД,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега както каза Daks проблема ти е от криви дискове и съм обеден в това.Само искам да ти кажа че като си купуш нови и ги сложиш точно след 3-4 спирания с около 120 или по резки в града и пак ще са криви.

Не съм съвсем съгласен, на два-три пъти ми се е налагало да скачам на спирачките със скорост над 160, но за сега нямам проблем :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах такъв проблем преди 2-3 год. На много майстори ходих, диагностики, глупости, реглаж на моста, баланс на гумите... всичко; смених накладките и дисковете и проблема с тресенето си остана. В София не се усещаше, но над 90 си го имаше, със 150 волана вибрираше повече отколкото вибратора на жената :rolleyes: . Почти се бях отказал да се занимавам и дойде ред да се сменят тампони на амортисьори. След което тресенето изчезна завинаги... поне досега нямам проблем с това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...