Jump to content

светлини багажник


SACHO7803

Recommended Posts

колеги някой знае ли къде се намира това бутонче което при отваряне на багажника задейства светлините.аз си мислех че крушките ми са изгорели но днес и двете лампи светнаха но за малко.разкачил съм всички кори на задния капак.имам друг проблем-осветлението на р.номер.докато сложа нов бушон и докато включа габарити-хоп башона изгаря.търся къде дава на късо.някой ако може да помогне поне единия проблем да реша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутона за лампите в багажника е в самата ключалка.Свали ключалката и ще видиш кам нея отива един кабел с куплунг разкачиго и му погледни перата вътре да не са окислени или зацапани,ако са такива почистиги.Първо механично и след това използваи някои технически спреи за такива цели има наи различни.И аз го имах този проблем и от това излезе дано и при теб е така защото ако се окоже самото ключе работите вече ставам сложни.По другия проблем не мога да ти помогна много.Провери магистралата от кабели които отивам натам и по специално обращаи внимание на тези места кадето кабела прави чупки.Също погледни и в самата крушка да не би някое от перата да цокала да се е огънало и да опира на корпус.Пиши как варви борбата.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да благодаря на коко76.проблема е решен.значи 2 дена стоя под задния капак-бягам отпред при бушоните и нищо.а какъв бил проблема.....едната букса за осветл.на номера вкарана там където трябва да е тази за светлините на багажника-а тази за светл. на багажника вкарана там където трябва да е освет.на номера-не го забелязах в началото щото всики жици са си перфектно изолирани-всичко стои така като чели колата така е излязла от завода.добре че се загледах в цвета на жиците.незнам кво са правили жабарите или наще джамбази--важното е че сега имам осветление както на номера така и в багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да благодаря на коко76.проблема е решен.значи 2 дена стоя под задния капак-бягам отпред при бушоните и нищо.а какъв бил проблема.....едната букса за осветл.на номера вкарана там където трябва да е тази за светлините на багажника-а тази за светл. на багажника вкарана там където трябва да е освет.на номера-не го забелязах в началото щото всики жици са си перфектно изолирани-всичко стои така като чели колата така е излязла от завода.добре че се загледах в цвета на жиците.незнам кво са правили жабарите или наще джамбази--важното е че сега имам осветление както на номера така и в багажника.

Е значи трябва да почерпиш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...