Jump to content

BMW 520i 1997г. Кажете какво мислите.


Recommended Posts

  • Отговори 199
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Темата стана"да си примерим пишките"

момчето пита за колата.....ама от толкова постове пак нищо не му стана ясно

Кво по-ясно от това че БМВ и Мерцедес никога не са гонили ауди и копирали от него докато ауди основно това правят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kато направиш по 300 - 400хил.км тогава се радвай че имаш кола. Аз си знам че имам :flipoff:

нали? И климатика не е вече космическа технология, да знаеш :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми де да знам като гледам БМВ-тата по-бързо се обезценяват :bia:

Гледам че Х5 под 60000 Евра нето нема докат Кю7 е 45000 Евра нето :bia: Та кое викаш се обезценява повече ? :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво по-ясно от това че БМВ и Мерцедес никога не са гонили ауди и копирали от него докато ауди основно това правят

Да бе за тва всичките аудита са със задно. А БМВ и Мерцедес като видяха дебелия Хъ-Драйф, 4-матик (тва звучи като автоматична пералня) и кво ли не се втурнаха да прааят :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kато направиш по 300 - 400хил.км тогава се радвай че имаш кола. Аз си знам че имам :bia:

300000-400000?????????? Я са останАли 30-40 дръгливи и полумъртви коня я не :flipoff: А климатика ти се вижда кат екстра свалена от космически кораб СОЮЗ 33 1977-ма година :bia:

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете те БМВ-та Мерседеси , Ауди-та за тях вече доста приказваме ...виж сега ако кажете нещо за любимата машина на доста хора от близкото минало 412 дефорсак ще е нещо ново казано в форума.... па иначе по темата за пича ...Щом ти харесва БМВ вземаи караи малко ако не си доволен продаваи и така нататък ...няма се жениш за та кола Я !!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

300000-400000?????????? Я са останАли 30-40 дръгливи и полумъртви коня я не :flipoff:

нема ве уйче, те са едно цяло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 700 000 км. няма проблеми с мощността :bia:

Тва да не ти е НИКАСИЛОВ МОТОР бе :flipoff:

Климатика е NSU-MESERSCHMIDT, специална разработка по поръчка на SS-Gestapo :bia:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 700 000 км. няма проблеми с мощността :bia:Тва да не ти е НИКАСИЛОВ МОТОР бе ;)
Не забравяй да уточниш че поддържаш 264 км/ч СРЕДНА скорост от Ст. Загора до Сливен при разход 1,232463546/100 :flipoff:
нема ве уйче, те са едно цяло
И не смета разход кат жонката и ПРР-то, само го връзва на поляната :bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 700 000 км. няма проблеми с мощността :bia:

Тва да не ти е НИКАСИЛОВ МОТОР бе ;)

Климатика е NSU-MESERSCHMIDT, специална разработка по поръчка на SS-Gestapo ;)

:flipoff::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 700 000 км. няма проблеми с мощността :bia:

Тва да не ти е НИКАСИЛОВ МОТОР бе ;)

Климатика е NSU-MESERSCHMIDT, специална разработка по поръчка на SS-Gestapo ;)

Баси, да не са ти продали танк вместо кола ве маме :flipoff: ? Лелеееее, как са те преебали :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, да не са ти продали танк вместо кола ве маме :flipoff: ? Лелеееее, как са те преебали :bia:

Месершмит не бяха ли изтребители? Аааа.. сега разбрах защо моята е с вертикално излитане :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месершмит не бяха ли изтребители? Аааа.. сега разбрах защо моята е с вертикално излитане :flipoff:

И тва дет стърчи не е антена както мислеше а картечница :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тва дет стърчи не е антена както мислеше а картечница :bia:

Вътре има едно дето го мислех за GSM-handsfree a то си е било чиста радиостанция :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вътре има едно дето го мислех за GSM-handsfree a то си е било чиста радиостанция :flipoff:

Таа тема напрао си плаче за ,,спамилнята,, :bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм голям почитател на задното предаване и смятам че всеки истински мъж който усеща връзката си с автомобила трябва да е такъв.
я кажи нещо за 4 х 4
Ако ти покажа единият преден носач на моята, бая време ше си одиш така :flipoff: Пак е алуминиев, ма е около 4 пъти по-голям от на А4, да не говорим и колко е по-здрав
и имаш два а на ауди са 8
сичко е ясно - БМВ е боклук, не зимай Е39 щото А6 С4 е по-кола
е ти какво очакваш от авди форум? пусни тематв БМВ форума и се кефи
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кажи нещо за 4 х 4и имаш два а на ауди са 8

8 са щото от ауди не са мислИли и кат им е останАл алуминии от шасито са го напраили на носачи :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таа тема напрао си плаче за ,,спамилнята,, :flipoff::bia:

Абе от тая тема най-важното е: КАК МОЖЕ ОТ МЮНХЕН ДА СА ТОЛКОЗ ТЪПИ, ЧЕ ЧАК АВГУСТ 1998-ма СЕ СЕЩАТ ДА ПРАВЯТ М52 С РИЗИ!

Другото е СПАМ :bia:

Окачването с 8 носача като инженерно постижение може да се сравни с цялата Хъ3 на БМВ. Даже малко от Хъ5 може да сложим за да достигнем висотата на инженерната мисъл... Повече количество от БМВ ;)

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

осветли ме какво му е тъпо?
Тъпото е че са еднакви - за А4, А6 и А8 - при различен клас автомобили. Единствено при S версиите са малки по-различни
Абе от тая тема най-важното е: КАК МОЖЕ ОТ МЮНХЕН ДА СА ТОЛКОЗ ТЪПИ, ЧЕ ЧАК АВГУСТ 1998-ма СЕ СЕЩАТ ДА ПРАВЯТ М52 С РИЗИ!Другото е СПАМ :bia:Окачването с 8 носача като инженерно постижение може да се сравни с цялата Хъ3 на БМВ
Трай да не те пратя у музея :flipoff:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпото е че са еднакви - за А4, А6 и А8 - при различен клас автомобили.

ами то затова идват А4-ки на по 12 години с оригинално окачване, защото инженерите на ауди са се презапасили. това че в БГ пътищата са кратери и цените на резервните части са надути, не означчава че окачването е лошо. да говорим за предни амортисиори а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то затова идват А4-ки на по 12 години с оригинално окачване, защото инженерите на ауди са се презапасили. това че в БГ пътищата са кратери и цените на резервните части са надути, не означчава че окачването е лошо. да говорим за предни амортисиори а?

А къде остават А6 и А8???? Страдат от разбито окачване на секи 6 месеца. Е те тва е тъпото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде остават А6 и А8???? Страдат от разбито окачване на секи 6 месеца. Е те тва е тъпото

Ами тука имаме една А8 от 2005-та, не е пипана предницата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде остават А6 и А8???? Страдат от разбито окачване на секи 6 месеца. Е те тва е тъпото

мани го ве, поредния промит мозък :bia::flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...