Jump to content

Проблем с радиото ми на АУДИ А4


Recommended Posts

Здравейте колеги наскоро си взех АУДИ А4 от 98 година на външен вид е много хубаво обаче проблемът е 4е пише "SAFE" на дисплея и аз нищо немога да слушам затова моляви даи те някои КОД които да пробвам защото ми искат 50 лв на сервис за да ми го оправят. Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги наскоро си взех АУДИ А4 от 98 година на външен вид е много хубаво обаче проблемът е 4е пише "SAFE" на дисплея и аз нищо немога да слушам затова моляви даи те някои КОД които да пробвам защото ми искат 50 лв на сервис за да ми го оправят. Благодаря предварително!!!

Това най-вероятно значи, че ти е откачан акумулатора. Като му спреш тока на радиото и го пуснеш пак ти иска код - това е SAFE, дето ти го изписва. Няма код, валиден за всички радиа - уникален е за всяко. Това е направено с цел да се предотвратят евентуални кражби. Потърси кода - ако имаш някъде сервизна книжка

Разкодиране в сервиз - това е рецептата.

Аз го хапнах такъв с една Вектра Б. За 30 лева го разкодираха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това най-вероятно значи, че ти е откачан акумулатора. Като му спреш тока на радиото и го пуснеш пак ти иска код - това е SAFE, дето ти го изписва. Няма код, валиден за всички радиа - уникален е за всяко. Това е направено с цел да се предотвратят евентуални кражби. Потърси кода - ако имаш някъде сервизна книжка

Разкодиране в сервиз - това е рецептата.

Аз го хапнах такъв с една Вектра Б. За 30 лева го разкодираха.

Да обаче ходих на един сервиз и се оказа че някои се е опитвал и преди да го разкодира и е въвеждал грешни кодове и сега е зацепило и е за "боклука" но със скромните 150 кинта можело да се измисли нещо. ОБЕРДЖИЙ ЗА ТЕЗ ПАРИ ЩЕСИ ВЗЕМА НОВО !

но все пак благодаря :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Зна4и да ви кажа след като моето радио АУДИ CHORUS обиколи цял Ямбол никои не можа да го оправи го дадох на един познат да го оправи във Бургас той ми го донесе мунтирахме го и стана трябва6е само да въведем кода на радиото които е 0547 за моето поне свар6и работа ако на някои му трябва помощ за разблокирането да пи6е апък ще видим .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИАТЕЛИ,ИМАМ И АЗ ПИТАНЕ.КУПИХ СИ А4 99-ТА ОБА4Е РАДИОТО НЕ МИ РАБОТИ ИЗОБЩО.ДОРИ КОГАТО КОЛАТА Е НА КОНТАКТ НЕ СВЕТИ.ДАИТЕ САВЕТИ - БУШОНИТЕ СА ЗДРАВИ ДРУГО?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИАТЕЛИ,ИМАМ И АЗ ПИТАНЕ.КУПИХ СИ А4 99-ТА ОБА4Е РАДИОТО НЕ МИ РАБОТИ ИЗОБЩО.ДОРИ КОГАТО КОЛАТА Е НА КОНТАКТ НЕ СВЕТИ.ДАИТЕ САВЕТИ - БУШОНИТЕ СА ЗДРАВИ ДРУГО?

Q MI KAJI KAKVO TI E RADIOTO ORIGINALNOTO "CHORUS" LI E

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай на разкодиране...ако искат 150лв... дай още 150 и си вземи нещо ново.

На мойто радио кода беше написан с маркер върху ламарината.. да не го забравяш. <_<

Ако са се опитвали да вкарват кода 10 пъти значи никъде наоколо не е написан.. а за някои модели има таймер който прави така, че всеки следващ път трябва да чакаш двойно повече докато ти разреши да въведеш код. Кофти работа, ама нали е направено за защита... точно това и прави. Нямаш код - няма касетофон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 5 years later...

КОлеги от вчера вече и аз съм собственик на Ауди А4 1.8-125 ADR с оригинален радио-касетофон Audi beta съм проблема е че при всяко пускане на радоито ми иска да въвеждам кода как да оправя този проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колеги отново имам проблем с касетофона,днес за известно време свалих акумолатора и след като го сложих пускам касетофона и въвеждам кода но понеже ме мързеше да бръкна в жабката да видя как точно беше го въведо 3-4 грешно и сега ми ика SAFE II,но комбинацията от бутони за SAFE I не стават какво да правя :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...