Jump to content

Ауди 2015г.


ChioChips

Ауди до 2015г.  

75 гласа

  1. 1. ???? ?? ??????? ?? ???????? ? ??? ?? 2015?. ?? ???????? ?

    • ??.
      52
    • ??.
      25


Recommended Posts

Сигурно някой от вас са го забелязали, но за тези, които не са:

"Ауди публично обявява целта си за следващите няколко години, а именно до 2015 г. да задмине по глобални продажби БМВ и Мерцедес."

източник: http://bg.wikipedia.org/wiki/Audi

Какво е вашето мнение ?

Мисля че Ауди с тази степен на развитие, наистина ще постигне целта си.

П.П. Някой ако има някакви диаграми, статистики, данни каквото и да е за продажбите на тези три гиганта, би било мило от негова страна да ги сподели :)

Редактирано от ChioChips
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па как, те само с продажбите на Голф вече са ги задминале............. :flipoff::hilezh: Луксозното Фауве е модерно сеа........... :hilezh:

Редактирано от Nico
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Броя на продажбите не е никакъв показател - в противен случай фордовете и опелите са големи машини

Ама не са на тия цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че искам да ги задминат, не ми се вярва чак толкова. Докато има дупета, БМВ ще се купува, докато Мерцедес е не толкова кола, колкото легенда. И до сега който се "замогне" по "бързия" начин си купува или БМВ или Мерцедес. Тези коли направо крещят "Аз съм богат". Ауди все повече заема място сред този сегмент. Дай боже и да минат съперниците си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако минат на задно предаване е напълно възможно... но само тогава :hilezh: Audi A6 + Предно предаване = :lol: (това го давам като пример)

Сега да не каже някой нещо за Quattro... Всички знаем какво е Quattro...както и X-Drive, и 4Matic, 4MOTION, както и техните предимства и недостатъци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако минат на задно предаване е напълно възможно... но само тогава :hilezh: Audi A6 + Предно предаване = :lol: (това го давам като пример)

Сега да не каже някой нещо за Quattro... Всички знаем какво е Quattro...както и X-Drive, и 4Matic, 4MOTION, както и техните предимства и недостатъци...

Ти карал ли си А6 на предно ве сладък? Щот мойта А6-ца въобще не й се повръща, ако питаш мене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти карал ли си А6 на предно ве сладък? Щот мойта А6-ца въобще не й се повръща, ако питаш мене...

Колега, радвам се че съм ти "сладък" ама си падам по жени :lol: .. По темата - нема и да карам щото нема да си купим... на мене ми се гади (на колата не вервам да и се доповръща :lol: ) като си помисля за голяма кола с предно предаване... и съм сигурен, че много хора ще подкрепят мнението ми. В никакъв случай не казвам, че хората които карат А6 с предно са загубеняци. Просто от ауди така ги правят... това е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, радвам се че съм ти "сладък" ама си падам по жени :) .. По темата - нема и да карам щото нема да си купим... на мене ми се гади (на колата не вервам да и се доповръща :unsure: ) като си помисля за голяма кола с предно предаване... и съм сигурен, че много хора ще подкрепят мнението ми. В никакъв случай не казвам, че хората които карат А6 с предно са загубеняци. Просто от ауди така ги правят... това е :)

Ае като не си карал и си нямаш представа, най-добре си мълчи, а? Ако било сакато, нямаше над 50% от колите да са на предно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае като не си карал и си нямаш представа, най-добре си мълчи, а? Ако било сакато, нямаше над 50% от колите да са на предно.

Да съм казал, че е сакато? Дори в момента карам предимно коли с предно, но просто не мога да приема лимузина с предно. Това е! На теб ако ти харесва да караш голяма кола с предно - ОК. Просто моето мнение е, че една от причините Ауди да е винаги след Мерцедес-Бенц и БМВ е в предното предаване. Сега ти ми кажи ако можеше да избираш А6-ца с предно или със задно коя би избрал ?

П.С. С постовете си не съм искал да се заяждам с никого. А твоят тон не ми харесва... Нали това е форум и хората могат да изразяват своето мнение, както и да общуват нормално помежду си?... или се бъркам? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, я си представете избор м/у всякакъв вид гама предаване. Предно, задно и куатро ! Да има за всички любители по нещо.

Но с тея темпове доста добре се движат. Най-мощното комбЕ на света, скоро най-мощния дизелов(сериен) двигател в света, най-купувания СУВ(Седиж Уж Високо)...

М/у другото не знам дали са имали предвид специално марката ауди или ВАГ като цяло(волксваген, бугати, ауди и т.н.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако РС5 беше с задно... не ми се мисли що за кола щеше да е.... всъщност щеше да е М3. :hilezh:

Но си мецтая за А4 Б5 с две врати нисък таван да е като купе, мотор 1.8т и задно с шпер, ммммм....

И да А6 на предно е най големия ташак.

Редактирано от Oyama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...