Jump to content

А3 Проблем с газовия инжекцион


lightone

Recommended Posts

Здравейте!!! преди седмица си сложих газов инжекцион,български Sims..!!!и от тогава почнаха проблемите,на бензин колата е както преди (нормална)но при превключване на газ(на 45 градуса) неиска да потегля нормално.На 1 при 1300-1600 оборта заглъхва и смъква оборотите до 200-300 и изгасва понякога!!!2 пъти ходих в сервиза казаха ми че проблема ми е в свещите, а те са чисто нови на 1000км,и нови 40 кинта не ми се дават за тоз дето духа.И ме съмнява че в сервиза искат просто да ме разкарат и маи ще има големи разправииии!!!Дайте някакъв съвет!!!! Колата е А3 1.6 96г!!!благодаря предварително :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята беше така (същия двигател пак ГИ). Отиди да ти регулират уредбата. На мен в момента колкото и да не им се вярва на повечето колата ми върви по-добре на газ, от колкото на бенз (и разхода се качи, но.. :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята беше така (същия двигател пак ГИ). Отиди да ти регулират уредбата. На мен в момента колкото и да не им се вярва на повечето колата ми върви по-добре на газ, от колкото на бенз (и разхода се качи, но.. :hilezh: )

2 пъти ходих,правят някакви настройки,ама нищо.Оправдават се че тоците нещо не ми били наред,а на бензин колата е пушка!!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 пъти ходих,правят някакви настройки,ама нищо.Оправдават се че тоците нещо не ми били наред,а на бензин колата е пушка!!!! :hilezh:

колега като си на газ колата е много п0-чувствителна към свещи,кабели и всичко по запалването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен и свещите ми са за сменяне, но от тях проблема е на определени обороти /например точно на 2500/ и колата прихълцва, но това за под 2000 оборота се оправи като ми регулираха уредбата. Всъщност моята е Ланди Ренцо и не много хора могат да ги регулират, та от Хасково бих път до Ямбол, където е официалния вносител и като такъв се справи отлично майстора :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не вярвам да е от свещи - те газаджиите, като няма какво да кажат - и аи дай свещите, че най- лесно. Трябва да ти направят настройките, няма от какво друго да е, щом на бензин ти е наред всичко,явно не им се занимава, много мразя така - знаят какво е , ама ги мързи да се занимават - и това може да е, въртят те, ела утре,и така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не вярвам да е от свещи - те газаджиите, като няма какво да кажат - и аи дай свещите, че най- лесно. Трябва да ти направят настройките, няма от какво друго да е, щом на бензин ти е наред всичко,явно не им се занимава, много мразя така - знаят какво е , ама ги мързи да се занимават - и това може да е, въртят те, ела утре,и така

точно ова ме притеснява сменил съм кабели и свещи преди не повече от 2000 км. но в вторник отивам на диагностика за всеки случей и след това веднага при тях,пак ако се наложи ще тарся някои от оторизираните сервизи в други градове!!! :flipoff::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи проблема ще се окаже по-сериозен,сутрин почнаха да ми играят оборотите дори и на бензин 1200-500,600!!!даите някакъв савет!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега гледам че си от Шумен, можеш да дойдеш във Варна при представителя на Ландиренцо,момчето е ямболлия също и много ги чува. Но ако имаш наистина проблеми по бензиновата система трябва да си ги отстраниш.

Като адрес го забравих , но се намира ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, как си могъл да сложиш тоя ГИ на алдито бе? Тва е най-големия боклук дето може да се намери...ако става въпрос за симгас...щото аз за симс не съм чувал.

Аз на Фокуса сложих нов модел полски ГИ STILO (не ZENIT) и го карам вече 3к км и от самото начало до сега нямам грам проблем!!! Нито свещите ми са нови, нито филтъра...даже доскоро карах със спортен филтър...абе нещо като е направено както трябва и е добро, няма да се занимаваш със: смени свещите, смени филтъра и още незнам кво си смени...на мен ми го сложиха в един сервиз в Сливен, а там монтират всякакви марки ГИ.

Забравих името на сервиза, но се намира в индустриалния район, по пътя за Ямбол, има един голям канал, които като отиваш в сервиза трябва да ти се падне отляво...много са добри момчетата, телефона на шефа им е 0888843023

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, как си могъл да сложиш тоя ГИ на алдито бе? Тва е най-големия боклук дето може да се намери...ако става въпрос за симгас...щото аз за симс не съм чувал.

Аз на Фокуса сложих нов модел полски ГИ STILO (не ZENIT) и го карам вече 3к км и от самото начало до сега нямам грам проблем!!! Нито свещите ми са нови, нито филтъра...даже доскоро карах със спортен филтър...абе нещо като е направено както трябва и е добро, няма да се занимаваш със: смени свещите, смени филтъра и още незнам кво си смени...на мен ми го сложиха в един сервиз в Сливен, а там монтират всякакви марки ГИ.

Забравих името на сервиза, но се намира в индустриалния район, по пътя за Ямбол, има един голям канал, които като отиваш в сервиза трябва да ти се падне отляво...много са добри момчетата, телефона на шефа им е 0888843023

Моя грешка Симгас е :respekt: явно наистина е боклук,но във форума като четях нищо не намерих за тях и реших да пробвам!! :)

Благодаря за телефончето,ще се помъча още малко с тези майсторчета(уж са добри от далго време са в бранша) и ако не стане ще търся по способни!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...