Jump to content

Audi 100, Audi 100 quattro Owner's Manual (EN)


monz

Recommended Posts

Това е книжката за колата. Става и за А6. Лично аз научих много неща за колата и открих отговори (от извора) на често дискутирани въпроси във форума.

ЦЪК!

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си забравил линка ? Поне аз не виждам таз книжка къде е. А понеже нямам manual за А6, бих прочел за 100ка :bia:

аа появи се :)

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си забравил линка ? Поне аз не виждам таз книжка къде е. А понеже нямам manual за А6, бих прочел за 100ка :bia:

аа появи се :)

Е за тебе ще е развлекателно четиво. Имах предвид, че става за първата шестица, не твойта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за тебе ще е развлекателно четиво. Имах предвид, че става за първата шестица, не твойта.

Мерси все пак, хубаво е да ги има тези книжки тук. А наистина, най вече исках да прочета за автомата, ама няма да стане. Търсих пълна книжка за А6 Ц5 и не можах да намера във форума, въпреки че си мислех че не може да няма....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, ама аз искам най обикновен owner manual , такъв дето си върви с колата, на немски или англииски. Аз нямам никакаво. Не мога да проумея къде и как ги губят тези хора(старите собственици)....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, ама аз искам най обикновен owner manual , такъв дето си върви с колата, на немски или англииски. Аз нямам никакаво. Не мога да проумея къде и как ги губят тези хора(старите собственици)....

има го в линка по-горе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте такова оригинално ръководство за Б4 на някакъв English или на немски, че моето е на италиански

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има го в линка по-горе

Ами аз виждам само това: Audi A6 после 97 года. Техническое обслуживание и ремонт.

Не ми прилича на owner manual, а на repair manual :respekt:

Ако обаче съм нещо недоскив - поправи ме - наистина го искам това ръководство, било то и на руски, макар че си мисла че едва ли има такова животно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...