Jump to content

Резервен ключ за А3


Mickata

Recommended Posts

Здравейте, искам да попитам колко пара горе - долу ще ми струва да си извадя още един ключ за А3 - ката ми?

П.С. Мисля, че има нещо като чип в ключа, обаче не съм компетентен по тоя въпрос и моля да ми разясните! Благодаря, предварително! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам колко пара горе - долу ще ми струва да си извадя още един ключ за А3 - ката ми?

П.С. Мисля, че има нещо като чип в ключа, обаче не съм компетентен по тоя въпрос и моля да ми разясните! Благодаря, предварително! :huh:

Около 100 лв., а ако е дистанционен (с бутоните за откл. и закл.) около 200-250 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами можеш да си направиш само ключа, 20-30лв само ще отключва няма да пали, иначе ключ с чип за 100лв е супер цена :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за ауди незнам но си вадих за БМВ-то и ми струваше 100лв. ама без аларма и без централно ( без никви копчета ) иначе в сервиза ми искаха 350лв :flehan: ако си от Бургас или имаш пут натам мога да ти кажа мястото :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за ауди незнам но си вадих за БМВ-то и ми струваше 100лв. ама без аларма и без централно ( без никви копчета ) иначе в сервиза ми искаха 350лв :huh: ако си от Бургас или имаш пут натам мога да ти кажа мястото :flehan:

Бургас ми е "малко" далеч! От Видин съм! :hilezh::hilezh: иначе благодаря много за инфото! :hilezh:

Редактирано от Mickata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги намерете темата на колегата ggatwo той ги прави ключовете с копчетата :steinigung: от дистанционното на алармата се взима платката и чипа от ключа и се вгражда в новия ключ (сгъваем) и всичко е ок...аз съм много доволен пък и цената е добра.

аа ето я и темата http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=25476

Редактирано от Atlantis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е че нямам аларма която да е отделна а за заводската става въпрос. Ключът ми е оригинален но е ходил на баня :wall: . Няма смисъл според мен да си взимам аларма за 150 лева + нов ключ ( пак около 100 лева). Та идеята е нова платка ( която да се настрой за заводската аларма и завоската комфорт функция) + нов ключ + имобилайзер. Накой знае ли на къде да се насоча. Май много неща станаха :) - демек един нов цял ключ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...