Jump to content

ТЪРСЯ Audi A4 1.8T Avant Quattro


Recommended Posts

Здравейте колеги, след дълго ровичкане из форума се спрях на А4 1.8Т+Q.

Доста коли прегледах до сега , някои вече си намериха собственик докато се реша.

Колата която търся , трябва да е в оригиналния си вид ( без подобрения като чип,джанти 17"-19" и други )

Не държа да е с кожен салон, екстрите които искам са климатроник,ел.пакет и бордови компютър. Годината да е от 1997 до 2000.

Мисля че,са достатъчни критериите ако нещо важно съм пропуснал , ми кажете. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

и аз отколко време я търся хаха ама 2000г Фейса ... ама на реална цена ехееееее ... :bia::hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има друга тема дето сам дефинирал а и не само аз цени /грешката е моя понеже се изразих така с думата `реална`/ извинавам се ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има друга тема дето сам дефинирал а и не само аз цени /грешката е моя понеже се изразих така с думата `реална`/ извинавам се ...

Е кажи коя тема, не чета всичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=4777...mp;#entry640518

ей тука колега в тази тема дето съм пуснал ... и исках съвети и предложения

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата diters си продава колата и мисля, че е точно това, което тъсиш :)

Поздрави

Странно не съм срещал обява във форума за колата му.

Пак ще проверя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз отколко време я търся хаха ама 2000г Фейса ... ама на реална цена ехееееее ... :hilezh::box::hilezh:

Трудно е колега , а за цените направо са трепач. Всеки си поставя някаква 5 цифрена сума и чака да му дойде реда ама :rotcol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е такава каквато другите хора са готови да дадат за това което ти търсиш. Никой не те пита колко смяташ че трябва да струва. :wall:

Иначе мойто ауди е баш за тебе ма не го давам. :hilezh:

Редактирано от Oyama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха колега Oyama за мене или за някой друг e твойто Ауди ... а инак за цените си е точно така кой колкото може и има да даде ...

bate Jony изглежда си имал възможността и си взел на повече пари това което искаш ...

но аз нямам възможност да дам 13000 + другите пари за обслужването,данаци,регистрации,еко такси,каско,винетки и т.н и до кам 15000лв за Б5 на мен лично ми се виждат много пари и затова ще продължа да си чакам пък каквото ще да става :hilezh::wall::wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха колега Oyama за мене или за някой друг e твойто Ауди ... а инак за цените си е точно така кой колкото може и има да даде ...

bate Jony изглежда си имал възможността и си взел на повече пари това което искаш ...

но аз нямам възможност да дам 13000 + другите пари за обслужването,данаци,регистрации,еко такси,каско,винетки и т.н и до кам 15000лв за Б5 на мен лично ми се виждат много пари и затова ще продължа да си чакам пък каквото ще да става :hilezh::):hilezh:

Абе това с възможностите е друга тема ама айде. :wall: Към тия 15к сложи и почти 2 за ГИ и тя се върза на Б6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти ме съсипа признавам си хахахаха но ще те контрирам Аз карам само на БЕНЗИН и никакво друго гориво :hilezh::wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха колега Oyama за мене или за някой друг e твойто Ауди ... а инак за цените си е точно така кой колкото може и има да даде ...

bate Jony изглежда си имал възможността и си взел на повече пари това което искаш ...

но аз нямам възможност да дам 13000 + другите пари за обслужването,данаци,регистрации,еко такси,каско,винетки и т.н и до кам 15000лв за Б5 на мен лично ми се виждат много пари и затова ще продължа да си чакам пък каквото ще да става :flipoff::):flipoff:

За тази цена и Ц5 може да си купиш. Ама търсенето определя предлагането. Щом има хора които са готови да дадат толкова пари цените няма да паднат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно не съм срещал обява във форума за колата му.

Пак ще проверя.

Трудно е колега , а за цените направо са трепач. Всеки си поставя някаква 5 цифрена сума и чака да му дойде реда ама :flipoff: .

Колега не я търси обявата и моята цена беше петцифрена :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де стига с тия реални и нереални цени. Според вас на каква цена се продават А4 1.8T Avant Quattro нов внос и А6 1.8T Avant Quattro нов внос , както и същите модели вече регистрирани и карани в бг. поне от 5-6 месеца , че дори и 2-3-4 години.

Цената която аз бих дал, зависи от състоянието на автомобила при оглед. Така че, ако ми хареса може и 5 цифрена сума .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи в какво състояние е колата. Но общо взето А6 преди фейслифта може да се намери м/у 14 000 - 17 000 лева в хубаво състояние. Предполагам А4 около 11 000 - 13 000. Според мен не си вземай нов внос от автокъща. Винаги ще трябва да вложиш поне 1000 лева отгоре за консумативи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а каква е разликата от човек да я вземеш ... с изключението че няма да има думичките НОВ ВНОС и че може би малко по ниската цена за която ... лично Аз дори и от човек да я взема 100% задължително ще направя обслужването ... тези които ще разчитат на думата на продавача било този автокъща било такъв който я е карал в БГ ... 1-2-3-4 ... години че скоро е сменил това-онова ... аз не бих разчитал на това ... :rolleyes:

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи в какво състояние е колата. Но общо взето А6 преди фейслифта може да се намери м/у 14 000 - 17 000 лева в хубаво състояние. Предполагам А4 около 11 000 - 13 000. Според мен не си вземай нов внос от автокъща. Винаги ще трябва да вложиш поне 1000 лева отгоре за консумативи.

Предполагам че, говориш за коли карани в бг. не нов внос. Пазара е такъв, тукашните коли вървя по скъпо от нов внос колите. А това за консумативите е неизбежно, колкото и да ме убеждават че, са сменени .

Пример: Вчера си продадохме фиатката (пунто) за 2 хилки и какво като съм и сменил всичко по ходовата част и някои други неща. При положение че, същия модел със същите екстри вървят по 2500-3000лв. аз колко да искам като е обслужена 3500 или 4000.

Други например в този форум, колегата murder който искаше 13000 а я даде за 10000 или T.BOOS от 12000 на 9600.

Така че, колите от форума също започват с ненормални цени и в последствие се продават на нормални.

Редактирано от vancho20
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка всеки сам си решава. Не сме тука да се убеждаваме. Аз си казах моето мнение. На който каквото му харесва това да прави. Аз само искам да кажа, че винаги е по-добре човек сам да си вкара колата от вънка или да я купи от човек който си е внесъл за него лично. Не казвам, че е лесно, напротив трудно е но с търсене всичко се намира. Аз мойта как си я намерих.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка всеки сам си решава. Не сме тука да се убеждаваме. Аз си казах моето мнение. На който каквото му харесва това да прави.

Колега не се ядосвай, и на твоята ще и дойде късмета . До вчера и аз бях като теб , мислех вече че тая кола е непродаваема ама ейго на продаде се , просто ти трябва човек който търси точно такъв модел като твоята и ето компромис за цената от двете страни и както казва Румен ИМА СДЕЛКА дами и господа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...