Jump to content

Audi 80 1.8s VS Renault R11 1.4GTL


Recommended Posts

Според Вас Събратя, коя от Двете коли Ще победи???

Може даже и Парички да Залагаме...

Само за информация ще кажа, че 11-ката е на 172000 РЕАЛНИ километри а за Аудито не ЗНАМ.... Мотора на Рендето е с Карбoратор и е 72 коня, за Аудито си знаем 90-тина... са Щот не е "Е", а е "S" ... Дайте Едно мненийце, ако НЕ ви е в Тежест.

Предварително Много Благодаря.

П.С.

И Двмата с Колите сме от Форума :schlaumeier:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мое да качиш и яката си мацка до теб ако ще се пускате без да се притесняваш, че по-трудно ще го минеш :schlaumeier:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не мисля 4е това то4но това рено 6те бие ауди-то но ако иска и му стиска нека да се пуснат с тоя дето е негово ауди-то но ако това се окаже гре6но и ауди-то го бие аз ще те 4ерпя пи4 :schlaumeier::wink::wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала пи4ове много ме кефите 4е никой не подкрепя тая френска кола и ако искате ще залойиме по 500лв за едн драг с тази с две колици и според вас кой ще бие аз сам 100%,за AUDI-то но нз всеки си има собсвено мнение аиде даите решение на вапроса :wink::schlaumeier::wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аре да.......се пробваме Тогава, ако има и други наточени пичове с 80-ки 1.8s да идват...чакам да ги посрамя... :cry:

А мацката си немога да кача, щот колата ми 6te се Разтопи като я Види.... :oops: :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде бе а4 куатро няма6 проблеми и аз имам ауди 1.8с и 6те доида дайе 6те си купя специално камера да се снимаме да видиме кои крив кои прав :cry::cry::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AUDI-то ще издуха френската чик..!

Ей... Малко червенко Ауди..... :francais: Айде Като Колата ми е Чик.... ДА се Пробваме и с ТЕБ' date=' с твойто 80.... А? Искаш ли, пич... Вече 3-и 80-ки 1.8S сам оставил зад себе си, та може и теб да мина... :) Ако искаш аре да прайме срещата и да се помпаме.... да видим френската чик... или немския ....... Ще Победи.... Чакам да Пишеш...[/color'] :lah: :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AUDI-то ще издуха френската чик..!

Ей... Малко червенко Ауди..... :francais: Айде Като Колата ми е Чик.... ДА се Пробваме и с ТЕБ' date=' с твойто 80.... А? Искаш ли, пич... Вече 3-и 80-ки 1.8S сам оставил зад себе си, та може и теб да мина... :) Ако искаш аре да прайме срещата и да се помпаме.... да видим френската чик... или немския ....... Ще Победи.... Чакам да Пишеш...[/color']

:) А нещо от твоят клас под 1000 килца :?: Имам един дарак 84 година много обича да хапва ренца и разни пежонца и ситроенчета и то е карбораторче с 1.5 моторче, много ръжда и газово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) А нещо от твоят клас под 1000 килца :?: Имам един дарак 84 година много обича да хапва ренца и разни пежонца и ситроенчета и то е карбораторче с 1.5 моторче, много ръжда и газово.

Ми давай го, де да МЕ лапа Тогава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) А нещо от твоят клас под 1000 килца :?: Имам един дарак 84 година много обича да хапва ренца и разни пежонца и ситроенчета и то е карбораторче с 1.5 моторче' date=' много ръжда и газово.[/quote']

Ми давай го, де да МЕ лапа Тогава :)

ОК :) Ако ходиш до морето става, че дръгела е в Бургас. Сега май му сменят гарнитура :D иначе съм фен колицата е Фиатче Ритмо-грозотийка :tanz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК. Пич ще пробвам Италиянката :) Ама мен РЕНИТА ми е мнооООООоого Запазенка и в Перфектна Подръжка. Имам и Турбинка , Която Всъщност ми е И Силата :) Сега За изпитите Кам "Юни" имам Път Кам "Ту" Морето :) и ще се Разберем Допълнително. :french: Аре... Само да те питам Колко кончета ти е Колицата? Аз 115 с Турбината... :french:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК. Пич ще пробвам Италиянката :) Ама мен РЕНИТА ми е мнооООООоого Запазенка и в Перфектна Подръжка. Имам и Турбинка ' date=' Която Всъщност ми е И Силата :) Сега За изпитите Кам "Юни" имам Път Кам "Ту" Морето :) и ще се Разберем Допълнително. :french: Аре... Само да те питам Колко кончета ти е Колицата? Аз 115 с Турбината... :french: [/color']

8) А защо искаш с 80 1.8с да се дърпаш като си турбо :?: Колицата е Абартче :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пи4 ако искаш да е с два турбокомпресора пак това неме кефи рено и мисля 4е ауди-то ще те бие сори но това сие само мое предположение.. schlaumeier: .. нз ако искаш заложете и двамата кинти и с пуснете да видиме кои крив кои прав......пак после след този успораван драг ще се напиеме за яките коли ако иска6:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пи4 ако искаш да е с два турбокомпресора пак това неме кефи рено и мисля 4е ауди-то ще те бие сори но това сие само мое предположение.. schlaumeier: .. нз ако искаш заложете и двамата кинти и с пуснете да видиме кои крив кои прав......пак после след този успораван драг ще се напиеме за яките коли ако иска6:bia:

Темата става безмислена говорим за различни класове атмосферки и турбо - нищо че са различни кубатури и коне :) Ай стига толкоз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с един приятел с Рено 19 1.9Д иска да се пържиме... тои сам в неговота,а в моита 5 4овека :)

Audi RulleZzzZZ 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми немаш проблеми!Колко френски бангий съм ездухал с AUDI-то не истина.А като говорим за турбо ми пробваи 200 аванта па тогава говори.Че щом с турбото ти е 115 к.с. къде се ръгаш при истинските коли????
Ми.... Сам Го каза пич..... "Колата ми е БАНГИЯ" т.е. да Уточня.... "Френските Коли са Бангий" (така де е Щом Казваш).... И не се РъГам При истинските Коли' date=' пич. Просто се Ръгам с Кола 85-а година там където Й е мястото. В момента съм Сложил Двукамерно "Веберче" и РЕНИТА е 72-а коня, за т'ва ми е мерак... Да те Видя :cry: ТАКА БЕЗ ТУРБОТО сам Прерипал 3-и 80-ки :) и ми е кеф да видя и Твойта. Аз Ако Нацепя Турбинката нямаш Никъв Шанс,с нея за 9 сек. до 100... за К'во Говориме Просто.[/color']
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е че си разбрал основното!!!Колата ти е БАНГИЯ!!!!Не знам колко си ги препарирал щото да се не разпадне рендака!!!Такива като "ако туря турбото"съм слушал много.Аз па като туря реактивния мотор и да те не запаля :):cry::):cry::cry::) Живи и здрави ще се видим на Бояна или Военна Рампа.Щом си толкова бърз сигурно и PORSCHE-тата отнасяш. :D:D:D:lol: Ма това си е 11-ката е скрит Мираж а ние да не знаем!!!
OK I'm Sorry.Ясно пич' date=' извинявай, че така ти се Въздухаря :lol: Ама то аз там(Бояна,Военна,Божурище, ОМВ-то) НЕ идвам с РЕНИ а с А4-ката. Все пак съм Фен на Ауди... и за Т'ва съм ТукА :lol: А тиииии като Видиш Черно Ауди , 2003-а Година с Номер 3322, Начи аз Съм Човека , Цъкни -Кой си, Заговори ме Ще се Разберем Кога да Вземем РЕНИ и да се Помпаме. А ако искаш да си Цъкнем Среща През Седмицата в някое Кафенце, в Центъра...или кадето Каеш, аз съм на Среша и Пич Извинявай ако с нещо съм Прекалил... :lol: [/color']
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нищо не си прекалил!!Къс ми е фитила!Особено що се отнася за AUDI-то.Немаш проблем казваш кога ти е удобно и черпенето е от мен!!!Само че имам изпит та ако може в претък да е цена нема да има!!!Айде със здраве и извинявай ако съм те засегнал!!!
Ок-ей КолеГа. Нема ПроблемИ :lol:С нищо не си ме Обидил и с нищо не си прекалил. Ще Се разберем ' date=' да се стешнем на 23-ти че Тогааа си Идвам в Сф. В някое Кафенце, на Центъра... НАЛИ.... Кажи само каде, Допълнително ще се разберем за Часа, щото ненам..... Как ще ме притиснат Обстоятелсвтата :lol: Аиде, Чакам да пишеш, да се Видим... Ама да не заБравяме Най-Важното ПиЧ, Тряяяяя да си Викнем и Мацки за Кафенцето, Ще Гледам да измисля нещо по Въпроса... Мисли и Ти с МЕН :lol: [/color']
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаахаха смешници що са ви мацки бе lol lol lol вие нали уж искате са си пробвате колиците бе 4е за едно токова нещо не ви требвар мацки бе ама вие си решавате ок 4ао ви за сега :lol::lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апък що става дума за 80-ка и рено .... може и аз да се включа в "помпането" :wink: е ако littleredaudi ме пусне щото тои ще ми е отговорникът за София сити :(:(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...